Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Куди у Кременчуці у 2023 році витрачено понад 800 млн грн «військового» ПДФО

7 грудня 2023 12:05

Мовою цифр.

Учора у мерії Кременчука представили проєкт бюджету на наступний рік. Його оприлюднила віцемерка Тетяна Неіленко на засіданні бюджетної комісії.

 «Передумовою для формування бюджету 24-го року стало несподіване прийняття Закону Україну про внесення змін до бюджету щодо вилучення з територіальних громад, з місцевих бюджетів, надходжень військового ПДФО, які ми отримували протягом 23-го року», - повідомила головна фінансистка міста.

За її словами, наразі не запропоновано внесення змін до всіх місцевих бюджетів щодо зменшення як дохідної, так і видаткової частини.Тож вказала, що бюджет дефіцитний і головним розпорядникам коштів доведеться жити в режимі економії.

Під час обговорення проєкту бюджету стало відомо, що протягом 2023 року у казну нашої тергромади мало надійти 1 млрд грн від "військового" ПДФО. Надійшло 800 млн грн.

Тож депутати поцікавились у Тетяни Неіленко, а куди були спрямовані ці кошти.

«Так, на підтримку ЗСУ і субвенція державному бюджету, а це військові частини, які самі використовували кошти, відповідно до прийнятих рішень і відповідно до тих, які розглядалися у нас на сесійних засіданнях, це було більше, ніж 320 млн грн», - зазначила Неіленко.

Також вона вказала, що коштом «військового» ПДФО робили капітальні ремонти в наших лікарняних закладах.

«Особливо це відділення травматології, де проходять реабілітацію наші військовослужбовці - 16 млн 129 тис грн. Капітальний ремонт, реконструкція, облаштування під найпростіші укриття в закладах освіти - 77 млн грн. Поточні ремонти найпростіших укриттів - 3 млн грн. Система автоматичної сигналізації, система оповіщення про пожежу, евакуації людей - 37 млн грн. Для КП "СКРП" на виконання робіт з благоустрою меморіального сектору для почесних поховань -8,5 млн грн. Розроблення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт підвальних приміщень під використання найпростіших укриттів. Це для Автозаводського КЖЕПу. Це лише для будинків на Івана Приходька 37 і Левка Лук'яненка. Це 6,5 млн грн», - із слів Неіленко.

Вона акцентувала увагу, що називає суми, які більше мільйона гривень.

«На захисні споруди цивільного захисту модульного типу в закладах освіти, крім тих витрат, що я говорила - 10 млн грн. Пожежний інвентар в укриттях в закладах освіти - 2 млн грн. Ми придбавали житло для військовослужбовців, Героїв України, -  5,5 млн грн», - розповіла головна фінансистка міста.

Вона вказала, що взагалі було витрачено на вище перелічені і інші цілі, які назвала підвищення обороноздатності міста – 540 млн грн. Все це кошти направлялися, які направлялись із стабілізаційного фонду міської тергромади.

Навгадаємо, Оце так шок! Під час війни міська влада Кременчука апетити не зменшує: АгітТБ Малецького готові дати 21 млн грн

Читайте: Галузь спорту в Кременчуці у 2024 році: закладено лише кошти на зарплату працівникам та утримання приміщень

 

Світлана Павленко

Колаж Микити Ліцкевича


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися