Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

КВБЗ готовий до локалізації тепловозів «Тризуб»

 

12 вересня 2018 08:10

«Повністю готові здійснювати роботи згідно із підписаною угодою».

 

«Крюківський вагонобудівний завод» готовий до виконання робіт в рамках наміченої на даному етапі локалізації в Україні виробництва нових тепловозів «Тризуб» американської компанії General Electric.

Про це повідомив кореспонденту газети «Магістраль» керівник вітчизняного підприємства Володимир Приходько.

«Повністю готові здійснювати роботи згідно із підписаною угодою», — заявив президент ПАТ «КВБЗ». Він додав, що поставлене завдання зробити до кінця поточного року більшу частину локомотивів із партії в 30 одиниць. Проте точних дат передавання готових машин керівник не назвав. Графік, за його словами, поки що «сковзає», адже тепловози ще не транспортовані безпосередньо на станцію Крюків-на-Дніпрі, що примикає до заводу. Попереду — доставка локомотивів залізницею з порту до підприємства, допрацювання, випробування, передача представникам американської компанії-виробника і, нарешті, запуск в експлуатацію.

«Відлік часу ми розпочнемо з того моменту, як локомотив пройде вхідні ворота підприємства. Тоді й розпочнеться виконуване нами завдання... Будемо сподіватися, що ми не зірвемо графік», — завірив власник підприємства.

Перший тепловоз TE33AC («Тризуб») вже прибув у морський порт Чорноморськ і був вивантажений 11 вересня. Як повідомлялося, з американського підприємства у м. Ері (штат Пенсильванія) локомотив був відправлений 8 серпня. Спочатку його транспортували на залізничній платформі, а згодом — переставили на судно.

У рамках укладеного контракту до кінця 2018 р. в Україну планується поставити 30 нових локомотивів. Загалом же рамкова угода про 15-річне партнерство між Укрзалізницею та GE Тransportation, підписана 23 лютого, передбачає виготовлення значно більшої кількості тепловозів із локалізацією 40 %. Вартість проекту оцінюється в $ 1 млрд.

Обслуговувати нові локомотиви намічено в Мелітопольському депо. Нещодавно група українських машиністів повернулася з Казахстану, де пройшла курс навчання керуванню схожими тепловозами виробництва GE, що успішно експлуатуються в цій країні.

Нагадаємо, перший американський локомотив для "Укрзалізниці" вже доставлений в порт Чорноморськ і буде відправлений до Кременчука

 

https://info.uz.ua/

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися