Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 2 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Гігієнічне навчання кременчуцьких педагогів: онлайн-режим - не можливий

 

21 мая 2019 11:45

Оплата теж обов'язкова.

На одному із засідань міськвиконкому Кременчука депутатка Оксана Піддубна підняла питання проходження медогляду педагогічними та медпрацівниками.

Зокрема, оплату за гігієнічне навчання.

О. Піддубна повідомила, що до неї звернулись кременчужани, які обурені тим, що мало того, що з них «здирають» 21 грн з лишком за послуги навчання, так і ще банківські послуги на десятку затягують. Люди дивуються тим, що зараз можна зробити ці навчання в онлайн-режимі для працівників кожного закладу. Чи якщо не можливо організувати дистанційне навчання безкоштовно, то варто хоча б організувати централізовану оплату. Наприклад, від декількох працівників, щоб кожен не віддавав по 10 грн банку.

Кременчуцька газета звернулась за коментарем до директора департаменту освіти Кременчука Г. Москалика. Він нагадав, що медогляд для працівників освітньої сфери безкоштовний. А ось за це гігієнічне навчання треба платити - та їх організовують у відокремленому підрозділі Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України». Тож і запитання, відповідно, до них.

Керівник відокремленого підрозділу Андрій Поляков підтвердив, що без гігієнічного навчання медикам і педагогам ніяк. Онлайн і безкоштовно провести їх не можна, адже таки вони платні і розцінки встановлено на рівні області. Як вихід - запропонував людям приходити по 5 чоловік - так виходить дешевше. 

Як варіант, навчальний заклад може подати заявку на всіх працівників і оплатити навчання. 

Виходить з одного боку, нібито і не така велика сума, а якщо порахувати в масштабах всього міста... Однак зауважимо, що людині потрібно прийти до банку особисто, тобто відпроситися на роботі і витратити свій час. Однак медогляд без цього навчання не буде таким, як пройденим.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться