
Фотофакт.
Вчора, 31 травня, у Кременчуці помітили чергову ялинку-догожителя. Відповідну світлину розмістили в одній із соцмереж.
Новорічне деревце залишили напризволяще в районі міської дитячої лікарні.
«Слабак здався», - підписали фото.
Дописувачі припускають, що автор світлини і є власником ялинки.

Нагадаємо, Шматочок новорічного свята навесні: у Кременчуці чергова ялинка опинилася на смітнику
Тож, може встановиться у місті рекорд по найпізнішому викиданню новорічної ялинки?
Нагадаємо, Неподалік від мерії Кременчука на смітнику опинилося новорічне деревце
Ще не літо, а у Кременчуці здався черговий "слабак"
Йдемо на рекорд: у Кременчуці "здався" черговий "слабак"
У Кременчуці ще одна ялинка «не дожила» до літа
У Кременчуці здався черговий «ялинковий слабак»
Ніка Назарова
Фото Х.Кременчук




























































