Кременчуцька газета
Четверг, 22 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Лунін проти урочистих лінійок по Полтавщині на Перше вересня

23 серпня 2023 15:45

«Ще раз - питання безпеки – це перше питання, яке буде зараз стояти».

Сьогодні Кременчук відвідав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. Він проінспектував укриття шкіл на Молодіжному, а після цього традиційно провів брифінг.

Серед питань, які пролунали сьогодні, було і питання доцільності проведення урочистих лінійок у школах на Перше вересня.

«Наскільки ви знаєте, Рада оборони області прийняла рішення, що всі масові заходи заборонені. Наступна Рада оборони області буде на початку наступного тижня, будемо визначати питання Першого вересня. Попередньо, можу сказати - мені здається, що перше вересня традиційного не слід планувати. Тим паче, ви знаєте страшну трагедію сьогодні в Ромнах - поки ми працювали в Кременчуку, в Ромнах, на жаль, ракета влучила у школу і є загиблі, травмованих багато. Це, звичайний заклад освіти…

Тому ми не можемо наражати на небезпеку наших дітей і працівників.

Моя особиста позиція така, що я вважаю, що 1 вересня традиційно не треба проводити лінійки, як було воно зазвичай», - заявив Д.Лунін.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький також заявив, що проситиме керівництво області, аби обмежили проведення усіх урочистих заходів, будь-яких масових заходів першого числа.

«Ми зараз говоримо, щоб у школах 1 числа відпрацювали повністю шлях евакуації, щоб вчителі навчили дітей і самі навчилися дуже швидко спускатися і підніматися з укриття. Ми про це сказали на нашій нараді з директорами шкіл і ще раз скажемо на онлайн-конференції, яку ми теж плануємо провести з директорами шкіл, ну можливо, офлайн з директорами, онлайн з іншими службами, перед початком, десь орієнтовано 29 числа. Ще раз - питання безпеки – це перше питання, яке буде зараз стояти. Якість навчання – так, все інше – так, але перше питання – безпека», - заявив мер.

Нагадаємо, "Таке відчуття, ніби наші посадовці навмисно приймають рішення такі, щоб було гірше" - кременчужани шоковані побаченим в укритті ліцею №4

"Не перекладайте з хворої голови на здорову": депутатка Л.Гориславець про критику мера на вчителів та директорів за несвоєчасно готові укриттям

Потребують більше 3 тис 600 учнів: ситуація з підвезеннями школярів у Кременчуцькому районі

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися