12 березня 2020 10:45
Перегляди: ...

У основному пройшло спокійно - без знесених вітрин і прилавків.
Сьогодні, 12 березня, у центрі Кременчука о 9-ій ранку відкрили новий супермаркет. Люди чергу займали за більш ніж годину до відкриття.
А потім дружненько взялись штурмувати новий магазин. Адже обіцяли різні акції, а головне першим 100 покупцям - пакети з подарунками.
Проте у черзі самі покупці відмічали, що зараз у зв'язку з профілактикою короновірусу заборона на зібрання понад 200 осіб, а тут значно більше народу.
Та в основному пройшло спокійно - без знесених вітрин і прилавків, Хоч черги неймовірні - тож дехто, побачивши їх розвертається і йде геть в інші торгівельні точки.
Світлана Павленко
Фото, відео Кирила Воронцова
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




































































