Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Малецький допомагає Галаті узаконити будівлі на березі Дніпра

Ми в Telegram

12 серпня 2022 14:30

Остаточне рішення за депутатами.

Мер Кременчука Віталій Малецький сьогодні на сесію Кременчуцької міської ради виносить питання стосовно скандальної ділянки забудови на березі Дніпра на Першому Занасипу.

Ця ділянка раніше цікавила депутатів міської ради, бо пов’язана з горе-будівельником Сергієм Галатою. Так, влітку 2020 року на вул. Флотській, де власне і розташована земельна ділянка, приїхали депутати, журналісти і чиновники, їх зустріла спочатку охорона. А потім приїхав і сам пан Галата. Він провів всіх по ділянці: а там вже і клумби вимальовуються, і така нічогенька триповерхова будівля зведена, і штучна заплава Дніпра... 

Він пояснив, що придбав цілісний майновий комплекс на березі Дніпра на ім’я своєї матері Алли Галати. Його площа 5 тис 454 кв. м. Згідно з грошовою оцінкою землі, ділянка коштує 9 млн грн, та пан Галата вважає, що це багато. І це при тому, що знаходиться на самісінькому березі Дніпра.

С.Галата тоді виносив на сесію питання про встановлення меж земельної ділянки для реконструкції спортивного-оздоровчого комплексу.

До речі, питання щодо цієї ділянки депутатам Кременчуцької міської ради пропонували розглянути не вперше.

Раніше, на одній із сесій, відповідний проєкт рішення не підтримали народні обранці. «За» проголосували 14 депутатів, яких мабуть має за це мучити совість, «Проти» - 2, «Утримались» - 0, а інші взагалі не голосували.

Сьогодні депутатам міський голова Віталій Малецький запропонував затвердити Аллі Галаті проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення.

Депутатам пропонують змінити цільове призначення земельної ділянки із земель для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості на цільове призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови для закінчення реконструкції експлуатації та обслуговування цілісного майнового комплексу водозабірної станції під спортивно-оздоровчий комплекс по вулиці Флотський 4а.

Згадаємо, що поруч можна знайти маєток, пов’язаний з родиною нардепа Юрія Шаповалова. Його також називають оздоровча база. Але на ній, схоже, відпочивають лише VIP -особи.

Нагадаємо, наприкінці липня 2020 року кременчуцькі депутати побачили ділянку С.Галати на березі Дніпра.

 

Олег Булашев 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися