
Ініціативу не підтримали.
Сьогодні під час церемонії прощання із загиблим Захисником Батьківщини у Міському палаці культури журналісти Кременчуцької газети не помітили таблички "Герої не вмирають!" на катафалку, яким перевозять труни під час поховання.
Варто нагадати, що тиждень тому громадська діячка Валентина Трофименко порушила питання про відсутність цієї таблички. Вона нагадала, що з 2014 року такі таблички стали символом пошани, який дає змогу мешканцям міста зрозуміти, що похорон проводиться на честь Героя.
15 січня під час траурної церемонії у Міському палаці культури, Валентина Трофименко зустрілася з керівництвом міста, включаючи мера Віталія Малецького. Тоді сам міський голова пообіцяв, що це буде виправлено. Але так цього і не сталось.
Світлана Павленко
Фото редакції