10 липня 2021 15:15
Перегляди: ...

На 2 дні.
Вчора, 9 липня, після засідання виконкому кременчуцькі журналісти поцікавилися у міського голови Віталійя Малецького, чи не збирається він у відпустку з наступного тижня?
Мер відповів, що взяв 2 вихідних дні за раніше відпрацьований час на понеділок та вівторок по особистим питанням.
«Можете вважати це відпусткою», - слова градоначальника.
Нагадаємо, Мер Кременчука прочитав «Кременчуцьку газету» і відмінив відпустку?
В.Малецкий знову пішов у відпустку.
Наталя Роговцева
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію



























































