Кременчуцька газета
Середа, 24 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Кременчуцький благодійний фонд Артема Марченка від благодійного фонду “Восток SOS” отримав для переселенців продуктові набори та засоби гігієни

2 грудня 2022 13:00

Пряма мова.

Кременчуцький благодійний фонд Артема Марченка від благодійного фонду “Восток SOS” - організації, що надає комплексну допомогу переселенцям і постраждалим в конфлікті на сході України з метою активізації українського суспільства та зменшення наслідків збройного конфлікту, отримав для переселенців продуктові набори та засоби гігієни.

Про це сьогодні, під час розвантаження фури з гуманітарним вантажем журналістам розповіла волонтер благодійного фонду Артема Марченка Людммила Іванова.

«Ця автівка приїхала від благодійного фонду “Восток SOS”. Вони надають допомогу внутрішньо переміщеним особам, вразливим категоріям громадян і ось зараз у нас буде можливість видавати продуктові набори, а також підгузки для дітей та дорослих. Ця допомога надасть нам можливість забезпечити потреби ВПО. Це буде близько 450 сімей »,- каже Л.Іванова.

На запитання журналістів, як саме волонтери будуть визначати родини які зможуть отримати цю допомогу Л.Іванова каже: «Нам благодійний фонд “Восток SOS” видав рекомендації щодо надання цієї допомоги. Як тільки ми поставимо все на облік, ми відзвітуємося обов’язково по тій формі,  як вимагають наші донори і будемо видавати допомогу. Я думаю допомогу можуть отримати ВПО з діточками, бо наш фонд в принципі займається допомогою внутрішньо переміщеним особам з діточками у віці від 0 до 5 років»,- зазначає волонтер і каже, що зареєструватися на видачу цієї допомоги можна буде в спец формі, посилання на яку будуть опубліковані в соціальних мережах, на сайті благодійного фонду і в соціальних мережах керівника фонду Артема Марченка.

Але пані Людмила констатує, що нажаль фонд Артема Марченка не зможе всім переселенцям до Кременчука надати допомогу, бо їх більше 50000 офіційно зареєстрованих і тому волонтери дуже сподіваються, що у їх почують інші благодійні фонди і теж допоможуть з гум допомогою.

У Кременчуці пройшла акція на підтримку безпеки дітей – «СВІТЛОДІТИ»

Небайдужі разом з волонтерами благодійного фонду Артема Марченка прибрали укриття у ПК «КрАЗ»

Що за набори роздає переселенцям та малозабезпеченим у Кременчуці World Central Kitchen і як зареєструватися для їх отримання

Кременчуцькому обласному клінічному шпиталю передали 20 візків для людей із інвалідністю

Кременчуцький обласний клінічний шпиталь отримав кисневий концентратор

 

Олег Булашев

Відео Кирила Воронцова

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися