
Кременчужанин порівняв мера Кременчука з радянським генсеком.
Сьогодні на початку сесії міської ради міський голова Віталій Малецький отримав нагороду. А саме медаль «За співпрацю з Національною Гвардією України».
Її градоначальнику вручив командир Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України Олександр Аленін.
У свою чергу В. Малецький зазначив, що це нагорода всій громаді Кременчука.
Що цікаво, під час нагородження з залу: з зони, де сиділи представники громади, які прийшли на засідання сесії, лунало «Брєжнєв, Брєжнєв!».
Один з кременчужан провів паралель між міським головою Кременчука Віталієм Малецьким і Генсеком часів радянського союзу Леонідом Брежнєвим, який любив сам отримувати нагороди і всіх нагороджувати. Саме він був чотиразовим героєм СРСР і 14 разів удостоювався звання різних героїв соціалістичних країн. Загалом мав майже 30 медалей і орденів.
Пан Малецький вже має численні нагороди від церкви, громадських рухів та организацій, силових структур.
Світлана Павленко






























































