Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Мер Кременчука Малецький «засвітися» в Одесі


21 июня 2019 08:20

Він став учасником Дня Діалогу з владою.

 

18-20 червня Асоціація міст України проводила ХV Український муніципальний форум.

Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад та реалізації секторальних реформ.

На ХV Українському муніципальному форумі зібралося більше 400 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери АМУ.

18 червня в рамках Форуму відбувся День діалогу з владою, який провела Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Голова АМУ Віталій Кличко відкрив засідання та започаткував діалог, виступивши з програмною промовою. До діалогу приєдналися Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер.

В рамках Дня діалогу з владою обговорювали під час двох панельних дискусій очікування громад від реформи місцевого самоврядування та секторальні реформи.

За підсумками дискусій першого дня заходу учасники прийняли за основу Звернення Асоціації міст України до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних питань органів місцевого самоврядування і доручили Виконавчій дирекції АМУ доопрацювати документ з урахуванням висловлених пропозицій.

Публікуємо проект Звернення АМУ (завантажити).

На сайті АМУ ми побачили і фотографії з форуму на яких зображений і міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Саме через це відрядження мера до південної пальміри, вчора у мерії було відмінено прийом громадян, які чекали на чиновника кілька тижнів.

 

Олег Булашев

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться