Кременчугская газета
Вторник, 23 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Мер Малецький хоче взяти близько 7 млн € нового кредиту и три млн € грантів

20 ноября 2017 12:20
Мер Малецький хоче взяти близько 7 млн € нового кредиту и три млн € грантів

Від оприлюднення деталей градоначальник утримався, бо боїться конкуренції.

Міський голова Віталій Малецький сьогодні повідомив журналістам, що для проведення термомодернізації комунальних закладів місто планує взяти близько 10 млн євро коштів на заходи із темомодернізації через нещодавно створене комунальне підприємство «Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія»

«Скоріш за все це буде 7 млн євро (кредитів - ред). Крім того, розраховуємо на два гранти по півтора млн. євро від різноманітних донорів… Загальна сума коштів на утепленні і термомодернізацію комунальних закладів близько 10 млн. євро», - повідомив мер Малецький.

На запитання журналістів, чи вже зроблені проекти термомодернізаціїї комунальних закладів, які планують утеплити (бо без цього проблематично отримати названі мером гранти), градоначальник вдався до розлогих пояснень.

 За його словами, вже зроблена певна документація (але не проектна), проведений енергоаудит закладів, зроблено попередні розрахунки.

«Проектна документація буде виготовлятися уже після того, як будемо мати підтвердження фінансування даного проекту. Тому що зараз зробити проекти на 66 закладів – це досить велика сума. А потім ми не отримаємо фінансування, і що далі?», - відповів Малецький.

Журналіст Тетяна Донченко резонно поцікавилася, від яких грантодавців планують отримати підтримку, чим викликала у мера очевидне роздратування.

«Це ви для чого хочете? Для того щоб ці гранти не дали? Ми працюємо з різними фондами, які займаються наданням грантів на енергоефективні заходи», - зазначив градоначальник, додавши, що один із грантів планують здобувати у фонді, що надавав підтримку у отриманні кредиту на закупку нових тролейбусів.

 Проте іншого грантодавця назвати відмовився. Пославшись на «конкуренцію» між містами.

 Малецький лише додав, що оголосить назви фондів лише після отримання документації.

«Давайте ми офіційно дочекаємося документів, потім все озвучим», - сказав мер, зауваживши. Що це станеться не раніше, ніж через місяць.

 

Відео Олексій Орлов

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться