Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Мерія «відхрещується» від своїх сторінок у соцмережах

29 листопада 2023 17:45

Про цей курйозний випадок розповіла у своєму Фейсбуці депутатка Кременчуцької міської ради Лариса Гориславець.

Заступник міського голови Руслан Проценко відмовився надати посилання на офіційні сторінки міського голови та міської влади.

«Облік відповідної інформації Кременчуцькою міською радою та виконкомом не ведеться, а відтак надати її немає можливості», - йдеться у відповіді на інформаційний запит від жительки Кременчука Олесі Мусієнко.

Про цей курйозний випадок розповіла у своєму Фейсбуці депутатка Кременчуцької міської ради Лариса Гориславець. Вона зазначила, що її помічниця-консультантка Олеся Мусієнко двічі писала інформаційний запит у Кременчуцьку міськраду через онлайн-платформу «Доступ до правди».

 

У першому запиті вона попросила надіслати назви та посилання на всі офіційні соціальні мережі/канали Кременчуцької міської ради та міського голови Кременчука Віталія Малецького, з яких ведеться комунікація з громадою, публікуються новини, повідомлення. У відповідь отримала – «такого переліку не створено». Звертаючись вдруге, запитувачка підкреслила, що вона є жителькою Кременчука і прагне отримувати інформацію з достовірних джерел, тому і просить надати їй посилання. Але і вдруге отримала відмову.

У свою чергу, депутатка Кременчуцької міськради Лариса Гориславець вказує, що аналогічне звернення адресувала комунальній телерадіокомпанії, але відповіді взагалі не отримала.

Депутатка Лариса Гориславець звертає увагу: ситуація курйозна. Ще рік тому, восени 2022 року, міський голова Віталій Малецький ходив по школах та роздавав візитки із посиланнями на свої соцмережі та на сторінку нардепа Юрія Шаповалова:

«Зараз  міська влада відхрещується від своїх соцмереж. Навіть у такому документі, як офіційна відповідь на запит не хочуть зафіксувати факт, які саме соцмережі є їхніми. Навіщо це роблять? Моя версія така: комусь вигідно розвивати свої соцмережі за бюджетні гроші. Інформаційний ресурс - річ недешева, це актив для політика. Зараз в Телеграмі діє кілька провладних каналів, а прийдуть вибори - усі вони знадобляться».

Нагадаємо, що «Кременчуцька газета» неодноразово писала про візити міського голови В.Малецького у школи, де він роздавав педагогам візитівки зі своїми соцмережами.

Мер Малецький провів урок вчителям на тему: «Чому вони мають підписатися на його телеграм - канал та сторінку Шаповалова».

Кому війна, а кому майданчик для піару: кременчуцьким педагогам дали вказівку підписувати батьків на телеграм мера Малецького.

Лунін вважає, що Малецький використовує адмінресурс і критикує примус батьків школярів підписатися на телеграм-канал мера Кременчука.

А також варто пригадати і той факт, що Кременчуцька комунальна телерадіокомпанія неодноразово укладала договори із ФОП Кузьміна на просування своїх продуктів у соцмережах.

"Агіт ТБ Малецького", попри великий штат, на стороні замовило консультаційну допомогу в налагодженні процесів просування у медіа.

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися