Кременчуцька газета
Понеділок, 26 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Мешканці Раківки обурені: батареї холонуть, а чи буде перерахунок?

29 листопада 2023 13:30

Один з сантехніків, який працює на мікрорайоні, заявив, що цього року вже по другому колу стравлює повітря з батарей у квартирах людей.

Вже майже тиждень, як мешканці Раківки обурені через те, що в їхніх оселях почали холонути батареї, які раніше працювали. Цю проблему підтверджують і голови ОСББ, які знаходяться на мікрорайоні.  

«У нас почалися конкретні проблеми. У людей практично немає опалення... Все завоздушено  в теплотрасах. Теплоносій – наче шампанське… Нас наші мешканці рвуть на частини, бо частично зникло опалення… Люди запитують, чи отримають перерахунок за неякісні послуги… А хтось-таки покладе в карман гарні кошти за наче гарне опалення…» - кажуть голови ОСББ.

Один з сантехніків, який працює на мікрорайоні, заявив, що цього року вже по другому колу стравлює повітря з батарей у квартирах людей. Але головна причина полягає в тому, що повітря «гуляє» у тепломагістралях від джерела опалення до квартир.

«Ми працюємо по другому колу. Постійно дренуємо повітря. Ця ситуація стикає лобами мешканців та працівників ОСББ. Наче це ми винні в тому, що повітря зайшло по магістралях… Але жах буде, коли люди отримають розрахунки за холодні батареї», - каже сантехнік.

Офіційного коментаря з цього питання ми наразі не маємо. Але надіслали свої листи з проханням роз’яснити ситуацію на підприємство, яке виготовляє тепло, та в КП «Теплоенерго».

Не офіційно джерела редакції повідомили, що в мерії про цю ситуацію знають і вже збирали наради з приводу цієї проблеми. Під час наради кожна структура «переводила стрілки одна на одну». Проте, скоріш за все, повітря потрапило у мережу на виробничих потужностях.

Вихід з ситуації – дренувати повітря з батарей, що і роблять сантехніки по другому колу. А установи поки пишуть одне одному претензії. Чи буде перерахунок за неякісно надану послугу, нам не повідомили. Скоріш за все, якщо люди не об’єднаються і не почнуть грюкати у всі двері зі своїми проблемами, не фіксуватимуть офіційно проблему, не наймуть адвоката чи не потурбують депутатів та мера Віталія Малецького, ніхто їм нічого не перерахує.

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися