Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 1 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Мешканців Великої Кохнівки хвилюють не лише свої проблеми: про що говорили кременчужани на зустрічі з депутаткою Піддубною

 

10 лютого 2018 19:00

Кредит на тролейбуси, робота Центральної районної лікарні, сесії міської ради - ці теми підняли кременчужан на зустрічі з депутаткою Оксаною Піддубною. З  депутатом виборці не захотіли говорити лише про проблеми свого округу.

Сьогодні у Великій Кохнівці позафракційна депутатка Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна провела зустріч з виборцями, аби відчитатися, яку роботу було проведено за рік.

Вона відразу поцікавилась: розмова буде лише про проблеми округа, чи всього міста.

«Про свої проблеми ми знаємо – давайте про все місто», - була відповідь.

Тож Оксана Піддубна нагадала про кредит на тролейбуси, який Кременчук бере у Європейського банку. І нагадала про те, що мешканцям Великої Кохнівки ніякої користі вілд цього не буде не буде, бо до їх району тролейбусна лінія не прокладена.

Торкнулись і болючої теми – Центральної районної лікарні. Вона знаходиться на території цього району і мешканці в ній обслуговуються.

Тож Оксана Підддубна нагадала, як її виборці завдяки своїй активності і згуртованості зберегли Центр надання первинної медико-санітарної допомоги.

Тепер людей хвилює , як в приміщенні ЦРЛ функціонуватиме Полтавська паталого-анатомічне бюро, яке недавно туди переїхало. Бо вже медики ЦРЛ і пацієнти скаржились на неприємний запах.

На це Оксана Піддубна відповіла, що проблема буде усунена. Запевнила, що морг сюди не переїжджає, а ЦРЛ лише виграє. Бо після підписання необхідних документів отримуватиме ще гроші за оренду.

Згадали і КП «Теплоенерго». Мешканці Великої Кохнівки, хоч і не абонементи цього комунального підприємства, та з обуренням сприйняли, що кременчужанам  встановили необґрунтований тариф. А також  відношенням надавачів послуг до своїх споживачів. 

Не менше обурення кременчужан викликала ініціатива мера Кременчука проводити сесію раз в три місяці. Оксана Піддубна показаласвою свою заяву, в якій наполягала на проведення позачергової сесії. Та її не підтримали з цією ініціативою.

«Ви ж бачите, що з 42 депутатів не можна знайти 14, які б підписали цю заяву, і сесія позачергова відбулась. Тож тепер земельні питання проходять за мовчазною згодою», - слова депутатки.

А ще від її виборців надійшла пропозиція, яка теж стосується роботи депутатів: надавати право на виступ  представникам на початку сесійного засідання, а не по завершенні . Це попросили передати меру. Як і те, що в їх районі ще є неосвітлені вулиці, а також вулиці, на яких немає асфальтового покриття.Депутатка пообіцяла виконати це прохання виброрців. 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися