
Медична установа допустила утворення значного боргу (а це 117 тис 833 грн) перед автозаводом.
Як відомо, приміщення Комунального некомерційного медичного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3»(колишня автозаводська поліклініка) перебуває на балансі ПрАТ «АвтоКрАЗ». В осінньо-зимовий період теплозабезпечення цієї будівлі здійснюється завдяки індивідуальній газовій котельні, балансоутримувачем якої теж є «АвтоКрАЗ», і її мережі систематично обслуговують заводські енергетики. Згідно з угодою, КП «ЦПМСД №3» зобов’язане вчасно відшкодовувати кошти, які надходять із міського бюджету, за постачання теплоносія.
У зв’язку з несвоєчасним надходженням коштів із міського бюджету медична установа допустила утворення значного боргу (а це 117 тис 833 грн) перед автозаводом. «АвтоКрАЗ» неодноразово звертався до керівництва «ЦПМСД №3» із проханням погасити існуючу заборгованість, щоб виконати свої зобов’язання в повному обсязі, зокрема заплатити газопостачальній організації за підключення та подати теплоносій.
Тож, «АвтоКрАЗ» готовий підключити тепло до приміщень поліклініки, щоб її відвідувачі, кременчужани та мешканці регіону, мали комфортні умови для проходження медичних процедур та візитів до лікаря. Міська влада теж повинна виконати свій обов’язок перед громадою, сплативши борги за вже отримані послуги.
Нагадаємо, Дорожню техніку виробництва «КрАЗ» передали регіональним підрозділам «Укравтодору».
Київський облавтодор отримав чергову партію комбінованих дорожніх машин на базі КрАЗу
Прес-служба ПрАТ «АвтоКрАЗ»































































