Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 26 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Міськрада втретє повернулася до розгляду питання про скасування підвищення тарифів на тепло і гарячу воду для кременчужан

 

13 жовтня 2017 11:15

Прибічників скасування рішення міськвиконкому дещо побільшало, але все покаже голосування.

Міськрада втретє повернулася до розгляду питання про скасування підвищення тарифів на тепло і гарячу воду для кременчужан.

Пропозиція надійшла від депутата Оксани Піддубної, яка пояснила, що це потрібно у зв’язку із новими обставинами. Цими обставинами стала заява від ГО «Національний корпус».

Відповідно до тексту заяви, громадські активісти просять міськраду створити комісію із фахівців, що обере аудитора для аналізу тарифів від КП «Теплоенерго». А до висновків комісії, залишити тарифи від КП «Теплоенерго» на попередньому рівні.

Відзначимо, що все це відбувається в умовах блокування президії сесії міськради – активісти вимагають від мера скасувати підвищені тарифи на тепло і гарячу воду.

У своєму виступі Піддубна заявила, що підвищення тарифів від КП «Теплоенерго» торік не допомогло відремонтувати мережі, чим обґрунтовує необхідність підвищення тарифів Віталій Малецький.

Піддтримав скасування рішення міськвиконкому по тарифам і представник фракції «Батьківщина» у міськраді Віталій Таценюк.

Проти скасування рішення про підвищення тарифів керівник фракції «Укроп» у міській раді Олександр Кальченко. Пояснює, що потрібен аудит не по тарифах, а по роботі КП «Теплоенерго».

«Давайте продовжимо сесію, бо немає жодного конструктиву», - запропонував Кальченко.

 Предаствник фракції «Рідне місто» Олександр Роженко заявив, що фракція підтримує скасування рішення міськвиконкомі про підвищення тарифів.

«Тариф «Теплоенерго» скаладається не тільки із витрат цього підприємства, а із витрат вагон заводу, ТЕЦ якого продає теплоносій «Теплоенерго». Тому тариф «»Теплоенерго» підвищиться не тільки на заявлені 10% чи 20%, а й на рівень зміни цін вагон заводу і майбутніх змін у цінах на газ. Він може дорожчати на 20-30%. Як це зможуть оплачувати мешканці міста?», - риторично запитав Роженко.

Лідер промерской фракции «Поруч» Микола Боковае закликав усіх до конструктиву і відповідальності і визнав, що міськвиконком прийняв не правильне рішення.

«Навіть мер це визнає», - сказав Бокован.

Він закликав розібратися у складових тарифу за допомогою комісії (яку учора анонсував мер), і можливо, зменшити його за рахунок зменшення зарплат керівника КП «Теплоенерго».

Зі зверненям до колег скасувати рішення щодо міськвиконкому звернулася Анна Павленко - голова фракції "Самопоміч".

Скасування рішення підтримав і голова фракції "Опозиційний блок" Денис Терещенко. Сказав, що були порушені умови прийняття рішення міськвиконкому щодо тарифів і звинуватив в цьому міського голову Віталія Малецького.

Нагадаємо, Малецький «підготувався»- до міськради прибуло кілька десятків охоронців

В умовах блокування президії депутати проголосували за вступ до Асоціації з місцевого самоврядування.

 

Ірина Мініна

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися