Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Місто Світловодськ — без голови. У прямому і переносному сенсі


25 февраля 2020 13:00

За припинення повноважень діючого секретаря ради Юрія Сапянова проголосували, нового — Марка Сіромаху не обрали. Далі буде, можливо, у середу, 26 лютого.
Вчора, 24 лютого, на черговій сесії Світловодської міської ради Кіровоградської області намагалися замінити секретаря ради. У таємному голосуванні за дострокове припинення повноважень Юрія Сапянова взяли участь 23 депутати, 21 з них висловилися «за», 2 — утрималися.

Протокол лічильної комісії затвердили — 18 голосів «за».

Далі спробували обрати головуючого на сесії, оскільки вважали, що з цієї миті секретар Сапянов, вже не секретар. Лунали голоси, що це порушення закону і регламенту. Однак пішли далі і обрали головуючим на сесії Анатолія Шаповала. Той у президію не сів, а намагався покерувати депутатами з трибуни.

 Висунули на посаду секретаря міської ради Марка Сіромаху. Оголосили перерву на годину для організації таємного голосування. Проголосували.

Голова лічильної комісії Олег Довгий оголосив результат: взяли участь у голосуванні — 20 депутатів, «за» — 17, утрималися — 3. Рішення не ухвалили, не вистачило одного голосу.

 Отже, голови немає, секретар є, бо рішення про припинення його повноважень він має право не підписати і не оприлюднити, а воно набирає чинності лише після розміщення на офіційному сайті міської ради. Ситуація патова. Анатолій Шаповал намагався поставити на голосування пропозицію про продовження сесії у середу, 26 лютого, та кворуму вже не було. Він же запропонував більшості, яка взяла на себе відповідальність за подальшу роботу міської ради, наступного дня зібратися для консультацій о 14:00.

Розійшлися…

 

За матеріалами svetlovodsk

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться