Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 26 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Місто задихалося, а провладні екологи не виявили ніяких перевищень

 

28 августа 2018 11:30

Навіщо слід тримати таку лабораторію?

Сьогодні прес-служба міськвиконкому Кременчука надала дані результатів досліджень атмосферного повітря у зв’язку із виникненням неприємного запаху у ніч з 26 на 27 серпня 2018 року, коли все місто просто таки задихалося від смороду.

«У зв’язку з надходженням до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради численних скарг мешканців м. Кременчука на неприємний запах у повітрі в ніч з 26 на 27 серпня було здійснено позапланові виїзди пересувної муніципальної екологічної лабораторії (ПМЕЛ) КП «Науковий центр еколого-соціальних досліджень» для проведення досліджень на вміст забруднюючих компонентів в атмосферному повітрі на території міста.

Вимірювання складу повітря на вміст забруднюючих компонентів у приземному шарі здійснили за наступними компонентами: оксид вуглецю (CO), оксид азоту (NO), діоксид азоту (NO2), сірчистий ангідрид - діоксид сірки (SO2), сірководень (Н2S), метан (CH4), метилмеркаптан (CH3SН), формальдегід (CH2O), аміак (NH3),  сума вуглеводнів та вміст пилу.

Дослідження складу повітря проводилися з 00:00 до 01:40 27.08.2018 на прибудинкових територіях за адресами: вул. Сумська, б.15, 297 квартал, б.2 та  вул. Генерала Жадова, б.12.

За результатами дослідження атмосферного повітря (Протоколи № 02.443-СЗ, 02.444-СЗ та 02.445-СЗ від 27.08.2018 додаються) визначені показники не перевищують максимально разових гранично допустимих концентрацій (ГДКм.р.) та відповідають діючим нормам»,- сказано у повідомленні прес-служби з посиланням на данні муніципальної екологічної лабораторії (ПМЕЛ) КП «Науковий центр еколого-соціальних досліджень».

Тепер риторичне запитання: навіщо слід тримати таку лабораторію, яка не може з’ясувати, чим воняє і якщо з’ясовує, то всі аналізи в нормі, а люди задихаються від воні!?

Нагадаємо, в мерії Кременчука на засіданні комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з’ясовують, що вночі так воняло.

Малецький вважає, що пожежа на ставку-випарнику розпочалася ще 8 серпня.

Кременчуцьких ракетників залучать до гасіння пожежі.

Вже є перші постраждалі від воні у Кременчуці.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться