Кременчуцька газета
Четверг, 8 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Мобільні міні ігри займають 53% світового ринку геймдеву - аналітики

23 березня 2023 15:20

З кожним роком люди все більше коштів витрачають на розваги, зокрема, на ігри. Якщо вірити статистиці, то останні два роки найбільше в цій сфері заробляють розробники казуальних ігор. Міні ігри для мобільних платформ - сьогодні найприбутковіша сфера для розробників.

Особливості аудиторії мобільних ігор

Представники компанії Ua1 відмічають, що сьогодні найбільше грошей заробляють саме розробники мобільних ігор. Представники Mobile Gaming поступово витісняють великих гравців з рейтингу найприбутковіших ігрових компаній, а міні ігри достойно конкурують з повномасштабними сюжетними іграми.

 

Так, структура ринку геймдеву за підсумками 2022 року:

  • 53% - мобільні міні ігри;

  • 27% - консолі;

  • 19% - РС-ігри;

  • 1% - браузерні ігри.

 

До того, всього за рік частка Mobile Gaming зросла на 5,1%, тоді як ігри для ПК показали тільки 1,6% росту, а ігрові консолі взагалі втратили 2,2%. Такі платформи, як персональні комп’ютери та ігрові консолі досі залишаються актуальними для певної аудиторії, однак чисельність останньої зменшується з кожним роком. Експерти прогнозують подальше збільшення аудиторії, ріст прибутку та розвиток саме Mobile Gaming, а ось майбутнє консолей та ПК виглядає дуже невпевненим відносно смартфонів.

 

Якщо говорити про регіональний поділ, то лідерами по розробці мобільних проєктів та чисельністю аудиторії залишаються Азія та Південна Америка. А ось в Європі у 2022 році мобільними міні іграми стали цікавитись менше. 

 

Азія – це майже половина усього ринку геймдеву. Цікаво, що більшість геймерів цього регіону взагалі ніколи не мали справи з ігровими консолями або персональним комп’ютером. У Південній Америці та Африці аналогічна ситуація: консолі та ПК продаються погано, а смартфони є в кожній кишені. Звідси й надприбутки компаній, які займаються розробкою міні ігор для мобільних платформ.

 

В Україні також аудиторія геймдеву - це здебільшого молоді люди. Згідно з даними Statista, в ігри грають понад 5% населення. Для порівняння, в Японії аудиторія відеоігор - дві третини населення. Щодо української статистики, насправді показник вищий, просто більшість гравців неповнолітні і їх не враховували в ходу аналізу. Тому в нас також популярніший мобільний геймінг завдяки його доступності та поширеності.

 

UA1 Lviv Games - одна з українських студій розробки ігор. Компанія активно працює над розробкою ігор різних категорій, тому постійно знаходиться в активному пошуку розробників. Детальніше про відкриті вакансії та вимоги шукайте на сторінці.


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися