Кременчугская газета
Воскресенье, 23 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Новий міст через Дніпро, парк «Центральний» і ЗD туристичні маршрути: у мерії Кременчука презентували Стратегію розвитку міста

 

13 марта 2018 12:15

Також презентували нову систему моніторингу просування міських проектів і програм.

Сьогодні у мерії Кременчука експерти Проекту ПРОМІС Ігор Лєпьошкін і Андрій Залужний презентували систему моніторингу діяльності Стратегії розвитку міста, уточнили графіки їх виконання та визначили індикатори успішності.

Стратегія розвитку міста - своєрідний план для Кременчука, до складу якого увійшло 79 проектів і програм.

Планується, що вони будуть реалізованими з цього року і включно до 2028 року.

Експерти зауважили: за умови впровадження цього моніторингу відповідальні особи органу місцевого самоврядування отримають можливість здійснювати системний контроль за просуванням окремо взятих проектів, термінами їх реалізації, тощо. А громада міста матиме додаткові можливості в плані ознайомлення зі стадіями реалізації програм.  

Ігор Лєпьошкін рекомендував розмістити всю інформацію щодо моніторингу просування міських проектів і програм на сайті міської ради Кременчука, аби кожен кременчужанин міг з ними ознайомитися.

Варто відмітити, що намічений розвиток Кременчука запланований за 4 напрямками: 1. Місто розвиненого експортоорієнтованого бізнесу. 2. Місто зі сприятливими умовами інвестування. 3. Енергонфективне та екобезпечне місто. 4. Креативний та гуманітарний простір розвитку людини.

Серед інших проектів були обговорені проекти розвитку туристичних маршрутів; проекти енергоефективності; розвитку малих і середніх підприємств.

Згадано в Стратегії і проект будівництва нового мосту через Дніпро; будівництво нових тролейбусних лінній по вулиці Троїцькій і по вулиці Київській; створення парку «Центральний». Проте самі розробники стверджують, що не завжди пункти, які заплановані раніше, виконуються. 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться