Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 17 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Москалик, Одерій, Марченко, Шиян та інші директори тепер стануть дегустаторами

 

12 вересня 2020 09:15

Міносвіти зобов’язало директорів навчальних закладів першими пробувати шкільну їжу.

Міністерство освіти і науки України направило губернаторам листи з попередженням про недопущення погіршення умов харчування в школах в умовах карантину.

У МОН закликали глав облдержадміністрацій організувати ефективну взаємодію в цьому питанні між регіональною владою, учасниками освітнього процесу, постачальниками продуктів і послуг з організації харчування.

У листі акцентується увага на неухильному дотриманні Постанови Головного санітарного лікаря України, від 22 серпня 2020 року, що визначає чіткі протиепідемічні заходи безпеки, які необхідно виконувати в навчальних закладах під час пандемії.
 

Зокрема, в школах заборонено харчування дітей за принципом «шведського столу» і самообслуговування. Під табу – питні фонтанчики. Учні повинні відвідувати столові відповідно із суворим графіком, відстань між столами – не менше 1,5 м, за одним столом – не більше 4 дітей. Всі працівники шкільних їдалень, в тому числі і кухаря, зобов’язані бути протягом робочого дня в засобах індивідуального захисту.
 

У разі неможливості забезпечити дітей гарячими стравами, директори навчальних закладів повинні забезпечити роздачу учням попередньо розфасованої їжі. Персональна відповідальність за допущені порушення лягає на керівників і засновників шкіл, незалежно від підпорядкування, типу і форми власності навчальних закладів.
 

Крім того, директори навчальних закладів зобов’язані особисто затверджувати зразкове меню на два тижні вперед і погоджувати меню наступного дня. При цьому, керівники шкіл будуть відповідати за якість харчових продуктів і їх попередню оцінку за смаком, запахом, кольором, консистенцією, умов зберігання і так далі. Тільки після завіреного підписом висновку директора школи про свіжість продуктів, вони можуть подаватися дітям на стіл або відправлятися на кухню для приготування страв.
 

Контролювати і карати порушників організації безпечного харчування школярів буде Госпродпотребслужба України.

https://praktika-vlasti.com.ua/

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися