Кременчуцька газета
Понеділок, 25 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Чи можна бризкати Тантум Верде при ангіні

22 березня 2022 14:20

Для місцевого застосування ефективним засобом для усунення симптомів, а також надання протизапальної дії вважається спрей для горла Тантум Верде.

 

Зима – період збільшення випадків респіраторних захворювань як у дітей, так і у дорослих. Одним із складно переносимих вважається ангіна. Має неприємні симптоми - сильний біль у горлі, який ускладнює ковтання. Лікарі в один голос радять використання спрею Тантум Верде. У статті йтиметься про вплив препарату на слизову оболонку під час ангіни, а також можливості для дітей.

 

Ефективність при симптоматиці захворювання

 

Перед тим, як використовувати будь-який лікарський засіб, необхідно ознайомитися із симптоматикою захворювання для встановлення правильного діагнозу. Ангіна характеризується:

 

  • підвищеною температурою тіла;
  • збільшеними мигдаликами;
  • білим нальотом мовою;
  • болем у горлі;
  • утрудненістю та болючістю ковтання;
  • появою гнійних плям на слизовій оболонці горла;
  • ознобом, втомою;
  • збільшеністю лімфовузлів.

 

Для місцевого застосування ефективним засобом для усунення симптомів, а також надання протизапальної дії вважається спрей для горла Тантум Верде.

Його дія спрямована на зниження ризику виникнення ускладнень. Сприяє руйнуванню патогенних бактерій, які провокують запалення.

При виборі препарату для лікування горла при ангіні необхідно віддавати переваги засобам, які максимально довго перебувають на слизовій оболонці і мають заспокійливий та захисний ефект.

Діюча речовина препарату – бензидамін гідрохлорид. Він допомагає спрею проникати через поверхню слизової оболонки всередину запалених тканин.

Тантум Верде надає комплексний вплив на запалене горло, прискорюючи лікування, а також знижуючи ризик розвитку ускладнень.

 

Протизапальна дія.

Запалення – головна причина виникнення болю у горлі. Запалення відбувається глибоко у внутрішніх тканинах. Звичайні спреї швидко змиваються зі слизової оболонки, надаючи лише антисептичну дію. Тоді як Тантум Верде швидко проникає у внутрішні прошарки, знімаючи запалення. При цьому частина рідини максимально довго затримується на зовнішніх шарах слизової оболонки.

 

Зниження болю.

Анестетик – засіб, що дозволяє тимчасово знизити хворобливі відчуття. Враховуючи склад спрею, його можна використовувати не тільки як анестетик, а й комбінувати з іншими лікарськими засобами.

Висока безпека дозволяє застосовувати його дітям з більш раннього віку, ніж аналогічні препарати. А ризик блокування дії інших лікарських засобів мінімальний.

 

Антибактеріальний вплив.

Хвороботворні бактерії сприяють появі нальоту та гнійних плям. Тантум Верде зупиняє розвиток патогенних мікроорганізмів, сприяючи швидкому відновленню поверхні горла.

 

Безпека використання

 

Тантум Верде - нестероїдний протизапальний препарат. Він також надають знеболюючий ефект. І всього за хвилину знімає болючі відчуття. Відбувається це завдяки компоненту, схожому за принципом на лідокаїн.

Тантум Верде можна приймати навіть дітям віком від трьох років. Є кілька форм лікарського засобу, проте спрей практично не має протипоказань. Не впливає на ШКТ, не викликає звикання.

Після впорскування в горло, краще якнайдовше залишати засіб на слизовій оболонці. Не ковтати, а дати трохи часу для впливу на запалені тканини. Спрей не торкається здорових тканин, даючи можливість організму самостійно боротися з хворобою і відтворювати корисні бактерії.

Спрей зручно носити у кишені. Рідина надійно закрита в упаковці, виприскується лише при сильному натисканні на кнопку. Захист від сонячних променів, механічного впливу та стерильність збільшують термін придатності лікарського засобу.

 

Для детального вивчення інформації про спрею Тантум Верде - показання до застосування, дозування, протипоказання, можна скористатися довідником лікарських препаратів Компендіум. На сайті також можна знайти найближчу аптеку, де відпускається препарат.

 

Важливо пам'ятати - самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися