14 вересня 2021 16:00
Перегляди: ...

Триває нанесення горизонтальної розмітку на з'їздах дворівневої транспортної розв'язки на перетині автошляхів М-22 Полтава – Олександрія та Н-31 Дніпро – Решетилівка. Про це повідомили на сторінці Полтавська обласна державна адміністрація.
«Розв'язка має вісім з'їздів та основний проїзд. Збудована у формі листка конюшини. Знаходиться на перетині автошляхів, які сполучають Полтаву, Кременчук, Дніпро, Київ», - йдеться у повідомленні.
Роботи ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського.
Нагадаємо, На Полтавщині запустили перший український хайвей.
Завершено будівництво дворівневої транспортної розв’язки, яке тривало понад чотири роки
Антоніна Озерна
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





































































