Кременчугская газета
Пятница, 18 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На кременчуцькому маршруті №2 визначились з перевізником

 

10 ноября 2017 15:05
На кременчуцькому маршруті №2 визначились з перевізником

Виграв той, з ким перед обіцяли розірвати договір.

На засіданні міськвиконкому пропонують затвердити рішення конкурсного комітету з визначення автомобільного  перевізника на  міському автобусному маршруті №2.

У проекті рішення йдеться, про укладання договору на виконання транспортних послуг щодо перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 2 «вул. Небесної Сотні (артсклади)  – вул. Правобережна» з малим колективним підприємством «Фірма «Адела».

Договір укладають строком на один рік.

Членам виконкому пропонують затвердити вищеназване рішення на основі висновків рішення конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування від 8 листопада 2017 року.

Цікаво, що наприкінці липня поточного року мерія Кременчука готувалась розірвати договір на перевезення пасажирів достроково в односторонньому порядку на маршруті №2 вул. Небесної Сотні (кол. Пролетарська, артсклади) - вул. Червоноармійська (нині вул. Правобережна) з фірмою «Адела»

У міськвиконкомі були обурені тим, що на маршруті № 2 не вистачає пільгових автобусів – з трьох пільгових автобусів працює тільки один. 

 

 Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться