Кременчуцька газета
Вівторок, 5 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

На КВБЗ підбивають попередні підсумки InnoТrans 2022

26 вересня 2022 17:30

Відбулися не тільки заплановані заздалегідь зустрічі, а й цікаві знайомства з представниками багатьох компаній, з якими були встановлені контакти задля можливої співпраці у майбутньому.

Попередні підсумки роботи на наймасштабнішій світовій виставці машинобудівної галузі – InnoТrans 2022 підбивають члени делегації ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», які повернулися на підприємство. Нагадаємо, що делегацію очолили голова наглядової ради Володимир Приходько, а також голова правління Максим Крамаренко, директор департаменту корпоративного управління Олександр Пьоришкін.

Здобутки наразі вагомі, адже КВБЗ мав у виставковому центрі Мессе Берлін свою експозицію. Нагадаємо також, що на InnoТrans 2022 працював і колективний стенд України.

Ми традиційно представляли всі напрями діяльності компанії: вантажне та пасажирське вагонобудування, метровагоно- та ескалаторобудування, створення та випуск електро- та дизель-поїздів та інші. Прикрашав стенд КВБЗ новий слоган, який народився до 150-річчя компанії, - «Створюємо нове, зберігаючи традиції».

Як розповів нам директор зі збуту і маркетингу Олександр Меньков, проведено цикл переговорів з різних напрямів. Зокрема, вони стосувалися просування продукції ПАТ «КВБЗ» на європейський ринок, забезпечення сучасними комплектуючими існуючого виробництва продукції в Україні та перспективної продукції, яку плануємо освоїти.

Тривали робочі зустрічі та перемовини з нашими ключовими партнерами, з якими співпрацюємо вже не один рік. Тож підбили підсумки реалізованих проєктів та вели мову про продовження співпраці в нових.

Відбулися не тільки заплановані заздалегідь зустрічі, а й цікаві знайомства з представниками багатьох компаній, з якими були встановлені контакти задля можливої співпраці у майбутньому.

Усі учасники і гості вели активний зацікавлений діалог, адже високий потенціал виставки, де зібрано новинки у галузі транспортного машинобудування та технологій за останні чотири роки, сприяв цьому (виставка звичайно проходить один раз у два роки, але через коронавірус у 2020 році вона не проводилася).

Уже сьогодні можна стверджувати, що обраний нами напрям є затребуваним на європейському ринку. Серед відвідувачів стенду КВБЗ, крім європейських компаній, були також представники країн Азії, Африки, Америки, колишнього СРСР. За оцінками експертів, український сектор залізничного рухомого складу швидко зростає та має високий експортний потенціал. Віриться, що контакти з партнерами на виставці сприятимуть просуванню проєктів та встановленню нових зв’язків.

Масштаби виставки вражають: цього року захід відвідали понад 140 000 гостей зі 131 країни світу. Експонентами виступили 2834 компанії з 64 країн, серед яких такі гіганти як ALSTOM, Siemens, Stadler Rail, CRRC та Hyundai.

Серед українських колег : «ТОВ «АТ-СИГНАЛ», Engineering Company «Vostok», ДМЗ «Карпати», ТОВ «Київгума», Ukrainian locomotive engineering, Індустріальна группа «УПЭК» та інші.

Наглядова рада, правління ПАТ «КВБЗ» висловлюють щиру вдячність організаторам виставки, як з німецької, так і з української сторони. А також всім, хто відвідав експозицію компанії, знайшов час для ознайомлення з нею, узяв участь у діалогах і перемовинах.

 

Керівниця пресс-служби КВБЗ Анна Кудіярова


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися