Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На пляжах Кременчука купатися не рекомендують


23 июля 2019 11:00

Стан води досі не відповідає санітарним нормам.

На пляжах Кременчука якість річкової води не відповідає санітарним нормам. Про це повідомили в прес-службі міськвиконкому.

Кременчуцький МВПЛД  ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що за результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 19 та 18 липня 2019 року показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) пляжу «Центральний» та води річкової (р. Сухий Кагамлик) пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький»  не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Індекс лактозо-позитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 2 100 000 (при нормативному показнику не більше 10 000). На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» 370 000 (при нормативному показнику не більше 5 000).

 Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозо позитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, рекомендовано здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р.Сухий Кагамлик). Санлікарі  закликають не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

    Нагадаємо, Дніпро і Сухий Кагамлик у Кременчуці і досі під забороною: існує небезпека підхопити кишкову паличку

     Кременчуцьке водосховище стає морським лиманом із червоними та зеленими водами.

    Шок: у Кременчуці масова загибель риби на Дніпрі (Доповнено).

    Головний іхтіолог Кременчуцького регіону Ярцев вважає, що мор риби в Дніпрі міг виникнути через отруєння, а не від спеки.

    Читайте такожВода в Дніпрі на водозаборі Кременчука не забруднена, а її забруднення проходить після КремГЕС: санлікарі готують величезне дослідження.

    З кранів потекла бура вода - мешканці Кременчука тепер вимушені купатися в «шампанському».

    Також нагадаємо, Ситуація не покращилась - у Кременчуці Дніпро і досі небезпечне для купання

    Ситуація в Кременчуці найкритичніша в усій Полтавській області - на міських пляжахрівень бактерій перевищує норму майже в 500 разів

     

     

    Антоніна Озерна

    Подпишись на нас

    Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
    Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

    Другие новости

    Афиша Кременчуга
    Орфографическая ошибка в тексте:
    Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

    Мы в Telegram

    Подписаться