30 листопада 2023 16:20
Перегляди: ...

Його доставлено до Пирятинської лікарні для надання кваліфікованої медичної допомоги.
До відділення №1 (м. Пирятин) Лубенського райвідділу поліції 30 листопада, близько 6:45, надійшло повідомлення від медичних працівників, що 22-річний хлопець отримав опіки під час перебування в автомобілі. Про це інформують в ГУ НП у Полтавській області.
За попередньою інформацією, потерпілий отримав опіки під час необережного поводження з туристичним газовим балоном, яким він користувався всередині вантажного автомобіля Renault Master.
Його доставлено до Пирятинської лікарні для надання кваліфікованої медичної допомоги.
За матеріалами ГУ НП у Полтавській області
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































