Кременчуцька газета
Неділя, 26 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

На Полтавщині поліція розпочала інформаційну кампанію щодо протидії домашньому насильству в умовах війни

16 вересня 2022 21:00

Правоохоронці приділяють додаткову увагу превентивній роботі з постраждалими від домашнього насильства, які оселилися на Полтавщині під час війни.

Ініційована поліцейськими інфокампанія передбачає ряд активностей з боку поліцейських превенції, що працюють у сфері запобігання домашньому насильству, а також гендерно зумовленої та расової дискримінації. До масштабної роботи на території області долучилися уповноважена з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Нацполу (з дислокацією в Полтавській області), працівники ювенальної поліції, сектору протидії домашньому насильству, дільничні та офіцери громад. 

 Про це повідомляє офіційний сайт Національної поліції Полтавщини.

Як повідомила поліцейська-омбудсмен Наталія Нечепуренко, інформаційна кампанія передбачає поширення розроблених фахівцями Планів безпеки з контактами гарячих ліній та чітким алгоритмом дій в ситуації домашнього насильства в умовах війни. Такі матеріали незабаром з’являться в закладах освіти, у громадських місцях, в органах місцевого самоврядування, в районних центрах безоплатної вторинної правової допомоги та в благодійних організаціях.

 

 

Окрім того, правоохоронці приділяють додаткову увагу превентивній роботі з постраждалими від домашнього насильства, які оселилися на Полтавщині під час війни. Зокрема, роз’яснюють механізми отримання правової, психологічної та соціальної допомоги, а також проводять онлайн та офлайн-консультації в територіальних громадах.

 

Наталія Нечепуренко зазначила: «Поліцейські пояснюватимуть громадянам як оцінити ризики та визначити рівень небезпеки, до кого звертатися у таких випадках, так які снують сценарії дій у таких випадках. Актуальний план безпеки, який пропонують поліцейські, містить окремі алгоритми дій для постраждалих на підконтрольній Україні території та окупованих населених пунктах, а також для родин з дітьми».

Важливі контакти:

  • 0-800-500-202 – гаряча лінія Національної поліції України
  • 15-45 – урядова гаряча лінія
  • 15-47 (з мобільного чи стаціонарного) – національна гаряча лінія з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству
  • 0-800-500-202 (безплатно зі стаціонарного або мобільного) – національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації
  • 116-123 – короткий номер з мобільного (цілодобово, безплатно, анонімно та конфіденційно)
  • 0-800-500-225 (безплатно, анонімно та конфіденційно) – національна дитяча «гаряча лінія»
  • 0-800-213-213 (цілодобово) – інформаційна лінія центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Реалізуючи такі заходи, поліцейські прагнуть, аби важлива інформація та номери, за якими можна отримати вчасну та безоплатну правову або психологічну допомогу, була максимально доступною для кожної людини.

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися