Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 7 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На Полтавщині посилюють контроль за обігом та використанням піротехніки

 

23 грудня 2018 17:25

За порушення правил застосування, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність.

З метою попередження незаконного продажу піротехніки, правоохоронці перевірятимуть місця можливої реалізації піротехнічних засобів. Зокрема, під посиленою увагою поліцейських знаходяться торгівельні ринки, магазини тощо. Про це повідомляє прес-служба нацполіції Полтавщини.

Правоохоронці нагадують, що відповідно до законодавства України вся піротехніка має реалізовуватись тільки в спеціалізованих магазинах (у додатку до Ліцензії на провадження торгівлі піротехнічними виробами чітко зазначається місце здійснення реалізації).

Згідно з кодексом України про адміністративні правопорушення, за порушення правил застосування, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу з конфіскацією піротехнічних засобів (стаття 195-6 КУпАП).

Правоохоронці нагадують, що категорично забороняється продавати або передавати таку продукцію особам, які не досягли відповідного віку в залежності від класу феєрверків. У разі виникнення сумнівів щодо віку особи, продавцю спеціалізованої точки необхідно вимагати підтверджуючий документ.

Поліція звертається до громадян повідомляти про всі факти порушень встановлених правил обігу піротехніки за безкоштовним номером «102» чи будь-яким іншим зручним способом.

Нагадаємо, у Кременчуці заборонено використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів.

 

Олена Сінтюріна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися