Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

На Полтавщині потрібно провести інвентаризацію земельних ділянок

Ми в Telegram

7 лютого 2023 08:30

Готові до участі у співфінансуванні робіт з інвентаризації земельних ділянок, зайнятих полезахисними смугами, відповідно до Програми 20 територіальних громад.

Полтавська область володіє значними земельними ресурсами, її земельний фонд становить 2875,0 тис. га. У структурі домінують сільськогосподарські землі, які займають 76% території – 2182,2 тис. га, лісів та інших насаджень – 285,9 тис. га (10%), площ під водою – 233,5 тис. га (8%). 

Про це стало відомо на нараді в начальника облвійськадміністрації.

Як повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації Сергій Фроловепартаментом агропромислового розвитку облвійськадміністрації (далі – Департамент) розроблено програму ефективного використання земельних ресурсів Полтавщини, яку затверджено депутатами Полтавської обласної ради.

Одними з напрямків Програми є: інвентаризація земельних ділянок, зайнятих полезахисними смугами, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, інвентаризація земель водного фонду та паспортизація водних об’єктів, розташованих на території Полтавської області.

Заходами Програми передбачено проведення інвентаризації 20 тис. га земель під полезахисними лісовими смугами. Фінансове забезпечення заходів буде здійснюватися на умовах співфінансування.

Відповідно до даних, наданих територіальними громадами Полтавської області, потреба в інвентаризації земельних ділянок, зайнятих полезахисними смугами, на 2023 рік становить 11,8 тис. га.

Готові до участі у співфінансуванні робіт з інвентаризації земельних ділянок, зайнятих полезахисними смугами, відповідно до Програми 20 територіальних громад. 

Заходами Програми передбачено проведення інвентаризації земель водного фонду загальною площею 16,5 тис. га. 

Інвентаризація земель водного фонду здійснюється на умовах співфінансування.

Відповідно до даних, наданих територіальними громадами Полтавської області, потреба в інвентаризації земель водного фонду на 2023 рік становить 10,8 тис. га.

Готові до участі у співфінансуванні робіт з інвентаризації земель водного фонду відповідно до Програми 16 територіальних громад. 

Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду передбачає попереднє виготовлення паспортів водних об’єктів. Отже, паспорт водного об’єкта є складовою частиною вихідних даних для проведення інвентаризації земель водного фонду.
 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися