Кременчуцька газета
Вівторок, 28 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

На Полтавщині розпочата робота над проєктом обласної Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб

11 листопада 2022 12:00

Проєкт програми спрямований на забезпечення комплексного підходу з реалізації засад державної політики на регіональному рівні в частині всебічного забезпечення базових потреб ВПО, в тому числі в соціально-економічній сфері.

Полтавщина – одна з перших областей в Україні, де працюють над створенням проєкту обласної Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на період 2023-2024 років.

Сьогодні заступник начальника Полтавської ОВА Катерина Рижеченко провела робочу нараду щодо його підготовки з керівниками профільних департаментів та управлінь.  

«Підтримка внутрішньо переміщених осіб залишається актуальною й не втратить своєї важливості ще багато років. Від початку повномасштабного вторгнення на Полтавщині офіційно зареєстровано понад 202 тис. ВПО. Динаміка до подальшого зростання триває, – зауважила Катерина Рижеченко, – тож маємо чітко розуміти, які механізми підтримки будуть упроваджені на території області. Вказана програма розробляється за дорученням начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна».

Відповідно до поданих пропозицій структурних підрозділів ОВА, територіальних громад області опрацьовується проєкт обласної Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, що передбачає:

  • забезпечення працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території Полтавської області;

  • реалізацію їхніх  житлових та майнових прав;

  • заходи щодо соціального захисту;

  • освітні та культурно-просвітницькі заходи;

  • медичне забезпечення, тощо.

Проєкт програми спрямований на забезпечення комплексного підходу з реалізації засад державної політики на регіональному рівні в частині всебічного забезпечення базових потреб ВПО, в тому числі в соціально-економічній сфері.

У перспективі  реалізація заходів програми забезпечить отримання внутрішньо переміщеними особами різних видів послуг і створення доступного середовища, що сприятиме зростанню рівня та якості їхнього життя, поліпшенню соціально-економічної ситуації в області.

«Розв’язання цих та ряду інших проблем потребує скоординованих на обласному рівні дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, територіальних підрозділів відповідних державних служб», – підкреслила Катерина Рижеченко.

 

За матеріалами прес-служби Полтавської ОВА


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися