Кременчуцька газета
Вівторок, 26 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

На Полтавщині створюють ще один військовий ліцей

30 травня 2023 12:00

Під нього орендуватимуть приміщення у Полтавського мистецького ліцею ім. Софії Русової Полтавської обласної ради.

Сьогодні на сесії Полтавської обласної ради депутати розглянули проєкт рішення "Про створення Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради".

Депутатам вказали обґрунтування необхідності прийняття цього рішення.

"На сьогодні в країні гостро стоїть питання національно-патріотичного виховання та військово-патріотичного виховання як його складової. Військовий кадровий потенціал повинен бути мотивованим, і ще з юнацьких років готуватися до служби у лавах Збройних Сил України. В цьому аспекті ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відіграють важливу роль. Створення потужного закладу для забезпечення здобуття освіти військового профілю дітьми, в тому числі дітьми-сиротами, дітьми загиблих (померлих) захисників України, та якісної підготовки кандидатів для подальшого вступу до закладів вищої освіти у сфері безпеки та оборони є вимогою сьогодення. Розпорядженням начальника Полтавської військової адміністрації від 07.04.2023 № 199 «Про робочу групу щодо створення обласного військового ліцею в м. Полтава» утворено робочу групу щодо створення обласного військового ліцею в м. Полтава. За дорученням вищевказаної робочої групи Полтавською академією неперервної освіти ім. М.В. Остроградського проведено опитування серед здобувачів освіти та їх батьків стосовно бажання вступити до військового ліцею. За результатами опитування, 2960 батьків учнів (22 % від загальної кількості) виявили бажання здобувати освіту у військовому ліцеї", - йдеться в пояснювальній записці. 

Орієнтовані видатки з обласного бюджету на утримання Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою на 2023 рік (з 1 вересня 2023 по 31 грудня 2023 року) складуть 3 млн 612 грн 722 грн (за умови оренди приміщень у Полтавського мистецького ліцею ім. Софії Русової Полтавської обласної ради), на 2024 рік – 20 млн 20 тис 969 грн.

У результаті проєкт рішення депутати затвердили.

Нагадаємо, Комісія облради з питань освіти, науки та культури підтримала створення Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Яка доля чекає Градизький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою і де зараз знаходиться його керівниця

Депутати Полтавської обласної ради затвердили проєкт рішення, яке стосується Кременчуцького військового ліцею (Доповнено)

 

Світлана Павленко 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися