Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На Полтавщині відкриють Центр компетенцій ProZorro14 марта 2017 12:35
На Полтавщині відкриють Центр компетенцій ProZorro

Координатори допомагатимуть у вирішенні проблемних  питань, пов’язаних із проведенням процедур закупівель, навчанням, моніторингом закупівель, а також забезпечать якісний зворотній зв’язок для вдосконалення та розвитку електронної системи і реформ загалом.

Державне підприємство «Прозорро» у березні планує відкрити 12 центрів компетенцій в регіонах України. Фахівці уже розпочали навчальну програму з закупівель для регіональних координаторів. Участь у спеціальному навчанні взяли дванадцять громадських активістів, які були відібрані з понад 70 експертів в публічних закупівлях.

Як зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, навчання є запорукою успішного розвитку реформи публічних закупівель.

«Минулого року ми проводили масові навчальні заходи по всій Україні. Представники команди ProZorro провели тренінги в кожному з регіонів мінімум 3 – 5 разів. Цього року ми окрему увагу приділяємо підготовці тренерів і консультантів — тих людей, які допоможуть створити регіональні центри компетенції і забезпечити необхідну експертизу для всіх користувачів системи», - підкреслив Максим Нефьодов.

Координатори допомагатимуть у вирішенні проблемних  питань, пов’язаних із проведенням процедур закупівель, навчанням, моніторингом закупівель, а також забезпечать якісний зворотній зв’язок для вдосконалення та розвитку  електронної системи і реформ загалом.

На Полтавщині координатором Центру компетенцій «ProZorro» є експерт ГО «Інституту аналітики та адвокації» Поліна Завадська. Зв’язатися з нею можна за телефонами (095) 417-56-43, (096) 529-11-18 або написавши листа на електронну пошту polli.zavadska@gmail.com чи повідомлення у Facebook.

 

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться