Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

На Полтавщині завершили прийом документів для вступу за співбесідами

Ми в Telegram

9 серпня 2022 08:45

29 серпня – вступникам мають надійти рекомендації щодо зарахування за державним замовленням.

На Полтавщині завершили прийом документів від тих, хто вступає на навчання за індивідуальною усною співбесідою. Це учасники бойових дій, їхні діти та люди, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, повідомила Суспільному відповідальна секретарка приймальної комісії полтавського педуніверситету Марина Тесленко.

Інна Афонічева з Харкова вступає на навчання до полтавського педуніверситету.

"Я вступала до кооперативного коледжу, це в місті Харкові, але я недовчилась – кинула і так і не закінчила нічого. Після того, як ми приїхали сюди у зв’язку з воєнними діями, вирішила подати документи на культуролога. Я не знала, що буду вступати за співбесідою. Це мені вже пізніше сказали", — каже жителька Харкова Інна Афонічева.

8 серпня – це останній день прийому документів від тих, хто вступає лише за співбесідою. Вона міститиме питання з історії України, української мови та математики і буде альтернативою національного мультипредметного тесту або зовнішнього незалежного оцінювання. Це стосується усіх спеціальностей і стаціонарної, і заочної форм навчання, каже відповідальна секретарка приймальної комісії педуніверситету Марина Тесленко.

"Якщо ми говоримо про індивідуальну усну співбесіду, то вона стосується саме таких категорій, як учасники бойових дій, діти учасників бойових дій та особи, які зареєстровані на особливо небезпечних територіях та тимчасово окупованих територіях. Єдине, що ми просимо їх, якщо вони перебувають не на цих територіях, щоб вони приїжджали до нас і складали цю індивідуальну усну співбесіду наживо. Всі інші, які не можуть до нас приїхати, вони можуть скласти індивідуальну усну співбесіду дистанційно", — говорить відповідальна секретарка приймальної комісії ПНПУ Марина Тесленко.

До цього вишу подали документи 35 людей, які будуть вступати за індивідуальною усною співбесідою. Це, зокрема, і на факультет фізичного виховання.

"Є ті, які перебувають на території Полтави, зараз тут працюють, тренуються і подавали документи в очному режимі. Але є й такі, які подавали документи дистанційно. Зараз вже подано понад 10 заяв вступників із особливо небезпечних територій. Переважно, це Донецький коледж фізичної культури імені Бубки (його випускники – ред.), який працює на території нашого університету і нашого факультету", — розповідає декан факультету фізвиховання полтавського університету Павло Хоменко.

Приймальна комісія аграрного університету. фото: Суспільне Полтава

До аграрного університету подали документи понад 30 абітурієнтів, які вступатимуть за індивідуальною співбесідою.

"З 11 до 16 серпня будуть проходити ці співбесіди. А до 23 серпня подають (документи – ред.) всі інші вступники, у яких є або результати ЗНО 2019-го, 2020-го, 2021-го років, або ж ті вступники, які цього року складають національний мультипредметний тест", — каже відповідальна секретарка приймальної комісії ПДАУ Валерія Осташова.

За словами Валерії Осташової, цього літа вступна кампанія розпочалася 29 липня. За місяць – 29 серпня – вступникам мають надійти рекомендації щодо зарахування за державним замовленням. А до 15 вересня зарахують і тих, хто вступає на платну форму навчання.

 

 

За матеріалами suspilne.media


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися