
Тож пишаємось нашим Кременчуком, віримо в ЗСУ і в Україну.
Нещодавно під час проведення робіт з ремонту міських мереж кременчуцькі комунальники знайшли старовинну підкову. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці мер міста Віталій Малецький
«Кажуть, що така знахідка – на щастя. Що ж, хочеться в це вірити і будемо сподіватися, що опалювальний період пройде для кременчужан добре.
Хочу принагідно нагадати, що археологи знаходили в Кременчуці й багато інших старовинних речей. Вони доводять, що тисячу років тому у місті уже було поселення. Через Дніпро працювала переправа, яка обслуговувала знаменитий торговельний шлях «Із варяг – у греки». А на місці майбутньої москви тоді ще кумкали жаби в болотах.
Тож пишаємось нашим Кременчуком, віримо в ЗСУ і в Україну!» - йдеться у повідомленні.
Антоніна Озерна

































































