Кременчуцька газета
Неділя, 23 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Начальник поліції Кременчука Холондович відзвітувався за 2023 рік, погано читаючи з папірця, і отримав скарги та навіть вимогу від депутатів

18 січня 2024 17:45

Доповідь під час сесії.

Сьогодні, під час сесії Кременчуцької міської ради, про роботу міських поліціянтів за 2023 рік  інформував підполковник Олександр Холондович. Він «сипав» цифрами та, як зазначили журналісти, погано їх зачитував з папірця.

Склалося враження, що власні думки він висловлював набагато краще, ніж читав текст виступу. Адже час від часу робив відступи від тексту, щоб доповнити тези, викладені в доповіді.

Вже після зачитування інформації, мер Кременчука Віталій Малецький запропонував депутатам записатися на виступ і поставити питання керманичу поліції міста. А записалися немало депутатів, що, схоже, вразило мера.

Першим слово взяв депутат Богдан Лазоренко. Він розповів, що деякі телеграм-канали та ЗМІ паплюжать честь міської ради та депутатів, і навіть навів приклади заголовків з подібних матеріалів.

Зокрема, «Депутат Терещенко чекає приходу Путіна», «Іванян пов’язаний з бандюком Хасаном», «Кулиничі кришує Гриценко», «Лазоренко збудує ГЗК» і так далі.

Всі ці заголовки депутат побачив на одному з сайтів міста. За нашими даними, це сайт, який в народі називають «Брєд тудей».

«До суду подати на сайт не можемо. Бо вихідних даних немає. … Є вже по одному з позовів ухвала суду, аби знайшли, що це за сайт…» - сказав Б.Лазоренко, і в цей момент оживився мер.

«Так, дійсно – актуальна тема. Доєднуюсь до Богдана Лазоренко, аби дізнатися, хто і що. Давайте в медійній сфері наводити порядок», - сказав мер, а депутат запитав, як розслідується справа, метою якої є винайти розповсюджувачів брехні на сайті.

О.Холондович заявив, що і сам інколи є предметом публікацій, до яких ставиться з гумором, а з приводу провадження заявив, що то є таємниця слідства.

«Але ви контролюйте це провадження», - сказав мер.

Другою за депутатом Б.Лазоренком слово взяла права рука мера – керівниця апарату міського голови, депутатка Світлана Пищита.

«Чому ви проігнорували звернення депутатів стосовно неприємного запаху від одного з приватних підприємств?... Через місяць після прийняття запиту, у сесійній залі мене і людей, які зверталися щодо смороду до мене, почали викликати на допити. Люди на мене тепер косо дивляться. Слідчий не виходить на зв’язок. Запахи нікуди не ділися…» - сказала обурено депутатка.

О.Холондович заявив, що не пам’ятає, яке рішення було прийняте з приводу звернення, але подивиться і проінформує депутатку.

«Прохання звертати на звернення депутатів увагу», - сказав мер в підтримку своєї підлеглої.

Третім із запитаннями до керманича поліції міста звернувся депутат Євгеній Алексєєв. Він подякував поліції за роботу, а далі запитав, чи допомагає правоохоронцям система відеонагляду «Безпечне місто», і де в неї є сліпі зони.

Як виявилося, одна з центральних площ Кременчука – площа Незалежності – якраз є сліпою зоною, бо коли там стаються злочини, поліція не може їх швидко розкрити.

А ось наступний виступаючий – депутат Сергій Порчирян – не запитував і не прохав О.Холондовича про допомогу. Він вимагав! За словами народного обранця, на мікрорайоні №5 має працювати дільничий, і люди мають його знати. Таку вимогу С.Порчирян висловлював О.Холондовичу і в минулому році.

«Там призначено дільничого», - повідомив очільник поліції Кременчука.

«Так люди мають його знати» - намагався парирувати депутат.

«Я подавала заяву про перешкоджання депутатської діяльності. Відповіді не отримала. Це було ще в листопаді. Я зверталася до комунальної телекомпанії і не отримала відповіді, що розцінюю, як перешкоджання…» - заявила вже депутатка Лариса Гориславець.

«Я пам’ятаю… Там є слідчий, уточню…» - відповів О.Холондович.

Чому на Раківці досі не працює пункт дільничного також вже традиційно запитав депутат Олександр Роженко.

«Там був безлад…Офіцер притягнений до дисциплінарної відповідальності…» - сказав поліціянт.

«Там потрібен цей пункт і аби людина в ньому працювала і її всі знали», - сказав О.Плескун і пан Холондович лише закивав головою.

Нагадаємо, Малецький про голову райради Колотієвського: «Він взяв ту булаву, яка йому не належить, і він її підняти навіть з землі не може».

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися