Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 1 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Нардеп Мовчан може отримати позов до суду

 

 

15 червня 2021 18:00

Адже не розуміє різниці між охоронним підприємством і громадським формуванням.

Народний депутат України від «Слуги народу», якого з облуправління партії вже витурили, племінник нардепа-тушки, голови облорганізації партії, пов’язаної з олігархом Ігорем Коломойським – «За майбутнє» Юрія Шаповалова, людина, яка боїться незалежні ЗМІ Кременчука, Олексій Мовчан у Фейсбуці розпинається, що «9 червня відбулася спроба рейдерського захоплення Кременчуцької районної ради».

Зрозуміло, що нардепу не до вподоби зміна влади, коли позиція «За майбутнє» та його дядьки пана Шаповалова послаблюється, тож він чіпляється за все, з чого можна роздути скандал.

Цього разу він намагається роздути скандал з того, що будівлю в Кам’яних Потоках та приміщення клубу охороняли члени ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ «Соколи Полтавщини» і вони, начебто, блокували Олексію вхід та вихід з президії, штовхали, вирвали з рук гучномовець, хапали за руки.

При цьому О.Мовчан пише, що це робили представники ОХОРОННОЇ ФІРМИ «Соколи Полтавщини».

«Фактично це перешкоджання депутатській діяльності з боку охоронних структур і пряме порушення Закону України «Про статус народного депутата».... Звернувся до Прем’єр-Міністра України, Міністра внутрішніх справ та Завідувача Сектору Державної регуляторної служби у Полтавській області з вимогою призначити проведення перевірки охоронної структури «Соколи Полтавщини» і пов’язаних із нею фірм щодо дотримання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з охоронної діяльності.

У разі недотримання вимог законодавства, застосувати заходи у вигляді анулювання ліцензій цим юридичним особам», - написав нардеп.

Він навіть виставив фотографії з місця події, але саме на них вказано, що охорону порядку здійснювало ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ «Соколи Полтавщини».

Аби розібратися в питанні, «Кременчуцька газета» звернулася до засновника охоронної фірми «Сокіл Гарант», голови фракції «Довіра» у Кременчуцькій райраді Віталія Буленка.

Віталій Іванович, вітаю Вас! Сьогодні ми у вас, щоб поцікавитися розвитком тих подій, що розпочалися у Кам'яних Потоках, коли там проходило зібрання за участі депутатів Кременчуцької ради, після чого народний депутат України Олексій Мовчан написав у Фейсбуці, що представники охоронної служби «Соколи Полтавщини» блокували його, штовхали, виривали з рук гучномовець, хапали за руки та таке інше.

Ви були присутні на цьому зібранні, розкажіть - що там відбувалося, чи дійсно охоронна фірма приймала участь у цьому заході?

- Я там був, я голова фракції «Довіра». Звичайно, на всіх зібраннях я приймаю участь і бачу всі ті події, які там були. Я все бачив що там відбувалося, хто що робив, але ні одна з моїх охоронних фірм і «Соколи Полтавщини» не приймала участі у цих політичних баталіях... Там забезпечували громадський порядок громадське формування «Соколи Полтавщини»...

Я зав'язався з цією організацією, їх керівник надав мені і договори, і документи по забезпеченню громадського порядку на тих заходах... забезпечувало порядок формування.

Якщо депутат Мовчан - розумна людина, він депутат Верховної Ради, він повинен бачити велику різницю між охоронним підприємством і громадським формуванням.

Громадське формування діє згідно Закону «Про громадське формування». Він може сам прочитати цей закон і тоді зрозуміє, що громадське формування тоді мало право забезпечувати громадський порядок в містах проведення і масових заходів, і зібрання депутатів тощо на території громади, де з ними заключений договір...

Тож фірма «Сокіл Полтавщини» ніяким чином не була присутня там і заява депутата Мовчана про те, що там була присутня фірма «Сокіл Полтавщини» - брехня, брехня чистої води.

Я маю намір подати до суду, бо це дуже зашкоджує діловій репутації нашого підприємства.

Це такий єдиний спосіб депутата Мовчана і його команди зводити рахунки з людьми, які приймають участь у політичній діяльності Кременчуцької районної ради.... Я вже буду мовчати про ті загрози, які надходять іншим депутатам, які не є командою Мовчана, депутата Верховної Ради.

А особисто моя думка - цей крок депутата Мовчана - це зведення політичних рахунків, з саме головою фракції «Довіра», не фірми «Соколи Полтавщини». Це його єдиний спосіб, мабуть, але вся моя діяльність чиста, прозора і ті заяви, які зараз Мовчан пише і хоче забрати ліцензію, вони мало того, що безпідставні, вони не мають ніякого розвитку, адже люба перевірка і я готовий її пройти, вона покаже, що я дотримуюсь ліцензійних умов...

Мало того, що я веду цей бізнес, згідно законодавста України, ми фірма, яка найбільше платить податків у місцевий бюджет. Депутат Мовчан, скажемо так, хоче звести рахунки з невигідними йому людьми, але він не звертає увагу на те, що на фірмі «Соколи Полтавщини» працює 150 людей, як мінімум. А це сім'ї, це зарплати, це соцпакет, а податків платиться дуже багато.

Тут не Полтавська фірма, не Київська якась діє, а податки платяться в Київ, в Полтаву, в Кіровоградську область. Ми фірма, яка платить податки тут. З початку року нами вже сплачено більше 3 мільйонів податків.

Що місту не потрібні ці гроші? Місту не потрібно, щоб люди працювали?..

Скажіть, будь ласка, все ж таки ви бачили, чи забирали представники громадського формування гучномовець з рук народного депутата або навпаки - забезпечували попередження правопорушення, яке могло статися?

- Ось дивіться, я був присутній, звичайно, навіть, буквально «поруч» з тими подіями. Я бачив, як депутат Дядик, коли депутати, шановні депутати і обласні, і голови фракцій виступали і говорили про те, які проблеми є і з медициною, він стояв і кричав в рупор. Я вважаю, це є порушенням громадського порядку депутатом Дядиком... Потім депутат Дядик цим мегафоном почав вимахувати, передавати, це також я називаю - порушенням громадського порядку. Кому він хотів його передати, я бачив. Я вважаю, що громадське формування зробило все правильно, згідно з законодавством.

- Скажіть, будь ласка, вже кілька місяців в Кременчуцькій районній раді депутати між собою не можуть найти згоди, але за цей час народний депутат України Олексій Мовчан хоча б раз приїздив до вас, намагався звести всіх воєдине, знайти якусь злагоду?

- Дивіться, це для мене взагалі запитання з одного боку смішне, а з другого зовсім незрозуміле. Ну дивіться, дійсно, ми вже два місяці колотимося, намагаємося провести позачергову сесію, намагаємося вирішити якісь важливі питання, ми не можемо дійти злагоди, голова районної ради (Антон Самаркін - прим. - авт) немотивовано, підкреслюю немотивовано відмовляється від проведення сесії, придумуючи різні смішні поводи. Депутат Верховної ради від нашого регіону, жодного разу не прийшов, не побалакав з нами, не зустрівся з депутатами, не намагався знайти якогось компромісу, використовуючи свій авторитет депутата. Він нікому навіть по телефону не позвонив і не запитав - а що ж там відбувається, у вас?

Проте він прийшов на зібрання у Кам'яні Потоки і, скажем так, разом з депутатами Кременчуцької міської ради, які теж не зрозуміло чого, також там були і почав перешкоджати ніби-то не законній сесії.

Яка незаконна сесія? Чому перешкоджає? Я вам, як юрист кажу -  якщо проходе незаконна сесія в любому місті, то голова ради, підозрюючи, що це є незаконна сесія, повинен викликати поліцію і поліція має задокументувати це. Він має написати заяву і вже поліція, суд, прокуратура має робити висновки: законна ця сесія чи ні.

Для чого збирати людей, для чого піднімати тітушок, для чого ламати апаратуру, для чого бити людей, для чого штовхати жінок депутатів, щоб вони падали і їм було погано, це що має керувати депутат Верховної Ради? Депутат Верховної Ради повинен з громадою спілкуватися, він повинен конфлікти згладжувати на своїй тириторії, він повинен виносити судження по цих питаннях. Ну ось вам і робота депутата...

А ще для депутата Верховної Ради немає різниці між охоронною фірмою і громадським формуванням, ну визвав би директора фірми та й спитав би...
 

Таким чином я хочу уточнити чи маєте ви відношення до громадського формування? Ви там керівник? Чи засновник?

- Я не маю ніякого юридичного відношення до громадського формування «Соколи Полтавщини». Я співпрацюю з даним громадським формуванням... Звичайно, ми з ними проводимо спільні засідання, спільні рейди, патрулювання. Потрібно багато часу, щоб розповісти, що таке громадське формування і яка його робота. Громадське формування - це люди, які на безоплатній основі допомагають місту слідкувати за громадським порядком.

Вони охороняють об'єкти і боряться зі злочинностями спільно з поліцією. Є факти цьому, ось дивіться статистика...

Статистика з початку року - 9 тисяч 620 виїздів та спрацювання сигналізацій (це попередження злочинів), 1 тисяча 50 разів спрацювання тривожної кнопки, 61 раз виявили й запобігли спробам проникнення 162 особи затримали й відправили до поліції.

Це допомога реальна, діяльність охоронної структури, коли в поліції не вистачає, то бензину, то автомобілів, то людей.

Ми грошей від міста не беремо, а місту допомагаємо слідкувати за громадським порядком та боротися із злочинністю і це треба депутату Верховної Ради включати лобіювання своє і намагатися забрати цю ліцензію.

Ви налаштовані йти до кінця в цьому питанні - доказувати правоту?

- Я не боюся перевірок. Я їх чекаю. Хай перевірять, я надам всі документи, я надам все, що треба, але потім ці документи також підуть у суд.

Я репутацію свого підприємства буду охороняти і дбати за неї дуже пильно!

Нагадаємо, Слуга народу Мовчан приїхав у Кам’яні Потоки захищати "За майбутнівців"

 В Горішніх Плавнях не знають, хто такий Мовчан, а він обіцяє і не виконує обіцяне

Тепер уже офіційно: нардепу Мовчану - під зад коліном, голову РДА Лєдніка - до складу Політради

Відео із розмовою дивіться незабаром на нашому сайті.

 

 

Олег Булашев

Відео Олександр Попенко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися