Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Народжувати в Кременчук направлятимуть жінок з Кобеляк і району

 

15 августа 2018 14:00

Через нехватку лікарів в райцентрі припинили приймати пологи.

У зв'язку зі складною кадровою ситуацією акушерсько-гінекологічної служби в Кобеляцькій центральній районній лікарні призупинено роботу пологового відділення.

Про це повідомили на сторінці Кобеляцької ЦРЛ в Фейсбуці.

Тож в  Кобеляцькому районі призупинено функціонування пологового відділення із 10 серпня 2018 року, а кінцевий термін не визначений.

Наразі амбулаторний прийом вагітних та жінок гінекологічного профілю проводять лікарі акушер-гінекологи жіночої консультації, за показаннями – вагітні жінки будуть скеровані до обласного перинатального центру ім. М.В. Скліфосовського (група високого та середнього ступеня ризику); жінок гінекологічного профілю направлятимуть до консультативної поліклініки ПОКЛ.
На розродження в плановому порядку вагітні жінки направлятимуться до перинатального центру ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського, КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» або Горішньоплавнівської МЛ згідно розробленого маршруту.

В лікарні на випадок ургентних акушерських станів, при яких протипоказане транспортування вагітних розгорнуто резервну пологову (резервну операційну) залу з необхідним матеріально-технічним, медикаментозним та неонатальним оснащенням на другому поверсі корпусу №2 для прийняття пологів. 

Вагітні жінки району проінформовані медичними працівниками жіночої консультації поліклінічного відділення ЦРЛ про майбутнє місце родорозрішення.

Необхідно зазначити, що надання невідкладної медичної допомоги та транспортування ургентних акушерських випадків буде здійснювати Екстрена медична допомога підстанцій Кобеляцького району.

У повідомленні йдеться, що скорочення середнього медичного та молодшого персоналу не відбулося, всі працівники пологового відділення працевлаштовані.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться