Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 13 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Навіщо вчити англійську

 

 

7 травня 2021 10:55

 Англійська мова справедливо вважається однією із найпопулярніших у світі. Більш ніж півтора мільярди людей володіє англійською. Тож не дивно, що англійська охопила усі сфери життя і число тих, хто вивчає мову постійно зростає. Причин вивчити англійську є чимало і вони виходять далеко за межі дозвілля, поїздок за кордон та спілкування із друзями з інших країн.

Перспективи кар’єрного зростання

В першу чергу, знання англійської допомагають знайти дійсно перспективну роботу із хорошою заробітною платою. Більшість вакансій, що представлені на сучасному ринку праці вимагають не лише досвіду та знань у професії, а ще й знання англійської. Якщо ж мови ви не знаєте, або знання недостатні, то засмучуватись і відмовлятись від кар’єрного зростання не варто.  Професійний репетитор англійської онлайн допоможе досить швидко досягнути бажаного результату. Якщо вірити статистиці, то фахівці із володінням англійською мовою можуть похвалитись доходом на 40 відсотком вищим за тих працівників, які мови не знають. Справа у тому, що більшість сучасних компаній активно співпрацюють із іноземними інвесторами чи партнерами, або ж прагнуть цього. Тож при пошуку робітників активно звертається увага на знання мов.

Мистецтво у оригіналі

Знання мови, очевидно, не стануть зайвими і у повсякденному житті. Навіть перегляд фільмів та серіалів у оригіналі принесе значно більше задоволення, ніж після перекладу. Часто в процесі перекладу фільм втрачає свою родзинку. Багато жартів побудовані на грі слів і після перекладу звучать зовсім не так комічно. Та й послухати незвичний акцент – справжнє естетичне задоволення. Навіщо себе позбавляти такої можливості? Що вже казати про іноземну музику, яку ми часто слухаємо, не розуміючи про що йдеться у конкретній композиції. Приємно здивує й прочитання книг у оригіналі, що після перекладу часто втрачають красу слова. Тож звертайтесь у FriendsClub і вивчення англійської мови пройде не лише ефективно, а ще й цікаво.

В ногу з часом

Англійська – це ще й можливість іти в ногу з часом, незалежно від вашого віку та професії:

  • багато наукових праць перекладаються значно пізніше.
  • чимало популярних шоу та відомих на весь світ спортивних змагань проводяться саме англійською.
  • на міжнародних конференціях та тренінгах без англійської часто не обійтись.

Тож, якщо ви хочете володіти актуальною інформацією у тій чи іншій сфері, не пасти задніх і вчасно опановувати нові знання й отримувати нову інформацію, доведеться підтягнути знання англійської.  Зайвими отримані знання точно не стануть.

 

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися