
Минулої доби рятувальники ліквідували 8 пожеж на відкритих територіях. Найбільшу - в Кременчуцькому районі.
24 серпня рятувальники ліквідували 8 пожеж на відкритих територіях у м. Полтава, смт. Семенівка, Полтавському, Семенівському та Кременчуцькому районах. Внаслідок пожеж вогнем знищено близько 4,5 га сухої рослинності та сміття.
Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Найбільша пожежа на відкритій території сталася поблизу с. Піщане Кременчуцького району, вогонь знищив 4,4 га очерету. Участь у ліквідації пожежі брали відділення 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини та Місцевої пожежної охорони с. Піщане.
Також, під час гасіння пожежі на відкритій території у с. Єгорівка Семенівського району, де вогнем було знищено понад 50 кв. м. сміття, бійці 8-го Державного пожежно-рятувального посту врятували від полум’я складування сіна.
"Рятувальники ДСНС звертаються до всіх мешканців області з проханням за сухої спекотної погоди бути надзвичайно обережними з вогнем, бо найменша іскра може спричинити велику біду. Розкладати багаття у лісових масивах, у лісосмугах категорично забороняється, як і спалювати сміття – навіть на відкритих територіях, особливо у вітряну погоду, адже горіння може стати неконтрольованим. Шановні громадяни! Якщо ви помітили загоряння в лісах, на полях, уздовж автомобільних доріг чи на сміттєзвалищах - негайно телефонуйте за номером 101. Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків!", - йдеться в повідомленні рятувальників.
Світлана Павленко





























































