
Перше і друге місця в міському турнірі здобули кандидати в майстри спорту, трете місце посів чемпіон Полтавської області.
25 і 26 листопада паралельно з жіночим, в Кременчуці відбувся чоловічий турнір з гри у шашки. Як повідомив директор шахової школи «Каїса» Володимир Груздєв, серед учасників старше 18 років, призером чемпіонату став кандидат в майстри спорту з Козельщини Анатолій Остапченко, набравши 14 очок.
«Срібло» і «бронзу» в турнірі отримали багаторазовий чемпіон міста Володимир Мількін і чемпіон Полтавської області цього року серед представників районів Юрій Гармаш відповідно.
До речі, досить успішно проти лідерів грав найдосвідченіший кременчуцький шашкіст - 86 річний Гурген Аветисян. Чоловік отримав одну перемогу і одну поразку в грі з Володимиром Мількіним, двічі зіграв в нічию з Анатолієм Остапченком. За підсумком Гурген Аветисян зайняв п'яту позицію в списку рейтингу, поступившись четвертим місцем кременчужанину Сергію Самойленко.
В змаганні взяло участь 10 чоловіків. Кожен з учасників розіграв між собою по дві партії: білими і чорними.
Нагадаємо, що переможницею в жіночому турнірі стала дебютантка Лілія Лелека.
Поліна Семенова































































