Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Недобросовісні постачальники хотіли нажитися на школярах

 

28 декабря 2018 11:30

Та втрутилась прокуратура.

Прокуратура Полтавської області вимагає визнати недійсними додаткові угоди до договору про закупівлю масла відповідно до яких зменшено кількість товару на понад 1000 кг, а сума закупівлі залишена без змін.

Прокуратурою Полтавської області за результатами вивчення стану законності у сфері державних закупівель встановлено, що відділом освіти Оржицької районної державної адміністрації проведено відкриті торги щодо закупівлі масла  3784 кг солодковершкового масла.

Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднено в мережі Інтернет на веб-сайті «Prozorro - публічні закупівлі». Основним критерієм вибору переможця є ціна. За результатами проведених торгів між відділом освіти Оржицької районної державної адміністрації та фізичною особою-підприємцем укладено договір про закупівлю товару за державні кошти.

У подальшому, замовником та постачальником укладено 5 додаткових угод, з них у 4 випадках збільшено ціну за одиницю товару на 10 %, без зміни суми договору, тобто ціна за 1 кг товару збільшилась на 46,86 грн. Таким чином, ціна стала вищою за ті пропозиції, які пропонував інший учасник під час проведення торгів, а загальна кількість товару зменшилась на понад 1000 кг.

Зважаючи на незаконність вказаних додаткових угод до договору про закупівлю товару, прокуратурою Полтавської області внесено позовну заяву з вимогою визнати недійсними зазначені додаткові угоди.

 

Світлана Павленко

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться