Кременчугская газета
Среда, 26 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Незалежність – це робота і зарплата для українців!

 

24 августа 2018 12:10

 

Двадцять сім років тому ми відновили Незалежність нашої України.

Що таке Незалежність для кожного з нас?

Це можливість жити, працювати на своїй, батьківській землі. А для цього мають бути високі зарплати, доступні кредити для молоді, щоб люди не їхали закордон в пошуках кращої долі, а мали достойну роботу в рідній країні. Ми створимо умови, щоб мільйони заробітчан повернулися додому, до своїх родин, які на них чекають десятки років.

Це повага до старості. Пенсіонери, особливо в сільській місцевості, все життя важко пропрацювали за мішок дерті, а сьогодні не можуть звести кінці з кінцями на мізерні виплати. Пенсії мають бути високими, а ціни на ліки – доступними. Щоб люди не виживали, а щасливо доживали свій вік – вони на це заслужили.

Це гідне майбутнє длянаших дітей і онуків. А найкраща інвестиція в майбутнє – це знання і здоров’я, про яке треба дбати змолоду. Тому ми добиваємося збільшення фінансування освіти і спорту, побудови шкіл, дитсадків, спортивної інфраструктури в містах і селищах.

Це безпечні вулиці та мир на наших кордонах, що неможливо без сильної армії. Військові мають бути нагодовані, озброєні, а їхні родини – соціально захищені.

Це безкрайні ліси та родючі землі, які годують українців і які ми нікому не дамо в нас забрати. Моя команда добилася заборони на вивіз лісу, на продаж землі.  Ми конституційно закріпимо землю навічно за українськими фермерами і не дозволимо торгувати національними багатствами.

Це потужна промисловість і виробництво, відновлення стабільної роботи заводів та фабрик. Держава повинна жорстко відстоювати національні інтереси на зовнішніх ринках, створювати умови для реалізації продукції на внутрішньому ринку, захищати власного виробника, на що націлений наш законопроект «Купуй українське, плати українцям». Щоб бути багатими, потрібно торгувати не сировиною, а продукцією. Вивозити не метал, а трактори і комбайни, які в нас не гірші за імпортні!

Це багате село. А село неможливо уявити без корови. Саме вона є символом багатства кожної родини. Корова має стати нашою національною ідеєю. Коли ми повернемо її в кожну хату, коли наші діти будуть пити справжнє домашнє молоко, а не пальмову олію – ми відродимо село. Для цього потрібні державні дотації на тваринництво, агропереробка в селі, пільговий режим оподаткування, дешеві кредити фермерам.

Це наведення порядку, припинення хаосу та анархії.

Такою я бачу по-справжньому незалежну Україну і ми разом її збудуємо.

З Днем Незалежності, українці!

 

Ваш Олег Ляшко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться