Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 23 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Незрячі кременчужани долучились до всеукраїнської акції протесту під стінами УТОСу у Києві

 

 

6 квітня 2021 17:50

Просять допомоги і підтримки.

Днями у Києві пройшла всеукраїнська акція протесту проти діяльності голови всеукраїнської громадської організації сліпих УТОС В. Більчича, його найближчого оточення та президії центрального правління УТОС.

Учасники акції вказували, що саме представники вищого органу правління, узурпували владу центрального правління.

В акції брали участь незрячі з Кременчука на чолі з головою правління кременчуцького ТВПО УТОС Ю.Лафою та  директором підприємства незрячих Ю.Гришиним.

«Представники вищого органу правління, недолуго здійснюють керівництво всією системою УТОС. Саме вони, прикриваючись людьми з інвалідністю по зору, дбають лише про лобіювання своїх інтересів та збільшення власних статків в той час, коли Наша громадська організація знаходиться у глибокому занепаді», - зазначили кременчужани.

Відомо, що до акції теж долучились директори підприємств, представники територіальних первинних організацій, члени УТОС з усієї України, які невдоволені діями існуючої влади організації.

Висунуто на акції і ряд вимог:

-       Зміни керівництва;
-       Проведення незалежного аудиту фінансової діяльності центрального правління та інших структурних підрозділів УТОС;
-       Забезпечення реалізації дієвої та прозорої державної фінансової підтримки;
-       Формування належної та відповідальної кадрової політики на зайняття керівних посад;
-       Здійснення перспективного та адаптивного планування розвитку УТОС в умовах сьогодення;
-       Налагодження активної та ефективної взаємодії з вищими органами влади та органами місцевого самоврядування.

«Зазначені вимоги є найбільш актуальними, серед цілого ряду питань, реалізація яких вже давно назріла.  Адже важко уявити, що отримуючи державну фінансову підтримку близько 49 млн. грн. щорічно, існуюча верхівка керівних органів ЦП УТОС спромоглася довести саму організацію та членів УТОС до зубожіння. За відсутності стратегічного планування та належної і пропорційної фінансової підтримки, колись потужні промислові підприємства знижують темпи та обсяги свого виробництва, а деякі підприємства вже взагалі зупинили свою діяльність», - зазначали учасники акції.

Вказували і на те, що будівлі підприємств, будинки культури, будинки відпочинку, бібліотеки, гуртожитки, які також є власністю  УТОС, знаходяться у жахливому стані, а незрячим людям, членам організації доводиться жити і працювати в умовах холоду та плісняви, виконуючи рабську роботу за мізерну зарплатню.

Натомість, керівництвом формується та масштабно підтримується політика не розвитку, а так званого «проїдання», за якої перспективним напрямком, є лише напрямок здавання існуючих приміщень системи в оренду, а не використання їх за призначенням. 

«Ми здатні виготовляти не лише прищіпки та монотонно перебирати шурупи. Ми здатні на більше та заслуговуємо на гідне життя. Просимо всіх, хто воліє допомогти незрячим та слабозорим людям у захисті їхніх прав та вимог.МИ ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ - громадський сектор, медіа, активістів, представників влади і всіх небайдужих громадян. ДОПОМОЖІТЬ. Нам нам дуже потрібна ваша допомога, підтримка й розуміння. ПОГЛЯНЬТЕ НАМ У ВІЧІ», - звернення незрячих.

Нагадаємо, ГО кременчуцького УТОСу просить не змінювати цільове призначення земельної ділянки, де знаходиться їх гуртожиток

Мешканці гуртожитка кременчуцького УТОС відхиляють причетність до заяви Президенту України щодо місцевих депутатів

УТОСівці звернулися до Президента України - щоб розібрався з ситуацією довкола гуртожитка у Кременчуці (Уточнено)

 

 

Марина Соловей 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися