Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Різдвяне послання архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая

 

7 января 2019 10:05

Возлюблені у Господі брати та сестри! Сьогодні Православна Церква молитовно святкує Різдво Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. Ми сповіщаємо про найважливішу подію в історії людства – Втілення Бога Слова. Господь назавжди з’єднав Своє буття з життям світу. Хто міг уявити, що віфлеємське Немовля, народжене у хліві, з виду безпорадне і слабе, стало Тим, Хто потім скаже про Себе: «Я Альфа й Омега, Той, Хто є, і Хто був, і Хто має прийти, Вседержитель!» (Об. 1:8). Пророк Ісая, за кілька століть до цієї події, виголосив: «І це вийшло від Господа Саваофа, чудова порада Його, і велика премудрість Його!»(Ісая 28:29).

Різдво Христове – це подія, що визначила хід історії людства, пролила світло на майбутнє, розтлумачила минуле. Господь завжди був присутній у світі: як Творець – Своєю Премудрістю у творінні, як Законодавець – у Святому Письмі, як Чудотворець – у Своїх дивних ділах. Але прийшов час, коли Бог безпосередньо увійшов у течію життя людського роду, став частиною його історії. Він, незбагненний і нескінченний, явився у світ як один з нас. З тих пір ніхто не може з байдужістю реагувати на Богоявлення. Одні смиренно поклоняються, як віфлеємські пастухи. Другі приносять до Його ніг дари, як східні мудреці. А інші гонять, як Ірод. Кожному доводиться робити вибір, що визначає якість подальшого життя.

На нас, православних християнах, лежить велика відповідальність. Наша молитва, наші помисли і вчинки повинні свідчити про присутність Бога в Його Церкві, а через неї – у світі. Чи завжди ми відповідаємо такому високому покликанню? Чи завжди ми уважні до болю і стражданням ближнього? Що б не відбувалося сьогодні у світі і в нашій країні, не дамо зневіритися у Божій Правді людям, що оточують нас, донесемо до них глибоке значення слів: «З нами Бог».

Дорогі брати та сестри! Сердечно вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового! Нехай ангельське славослів’я, почуте пастухами дві тисячі років тому, наповнить миром і благодаттю ваші оселі! Бажаю вам твердої віри, міцного здоров’я, благополуччя вашим сім’ям, благословення Божого в усіх благих починаннях!

Христос народився – славімо Його!

Миколай, архієпископ Кременчуцький і Лубенський.

Різдво Христове, 2019 рік.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться