Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 29 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Німецькі самаритяни у Кременчуці розвиватимуть центр реабілітації

 

27 червня 2019 10:00

Самаритяни вже створили комп’ютерний клас для навчання населення, гуртки самодіяльності та інше.

Сьогодні в мерії Кременчука відбувається офіційна зустріч з делегацією спілки «Робочих Самаритян Німеччини».

До Кременчука завітали Гарольд Бізе (керівник спілки), Гільдегард Бізе (співзасновник спілки), Інке Бізе (виконавчий директора спілки), Хорст Драйєр (член правління спілки), Гізел Фок (член правління спілки).

Зазначимо, ГО «Спілка Робітничих Самаритян місцеве об’єднання Гамбург центр» - це організація, яка поширює свою діяльність по всьому світу, зокрема допомога надалася в таких країнах, як Гамібія, Намібія, Гаїті, а також в російській Федерації та Україні.

Під час зустрічі мер Кременчука Віталій Малецький назвав гостей друзями, хоча і був з ними знайомий заочно. Однак саме самаритяни завжди відгукувалися на всі потреби лікарень міста.

В.Малецький заявив, що завдяки директору Кременчуцького обласного клінічного шпиталю для ветеранів війни, голова правління ГО «Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання» лікарю Миколі Литвиненку про самаритян світу кременчужани знають дуже багато.

 

«Він як ваш консул. Багато робить завдяки співпраці з вами. Багато меблів, медобладнання, речей та іншого ви нам передали. Це більше 120 тонн обладнання. Дякуємо вам за цю роботу і маємо надію на подальшу співпрацю», - сказав мер.

Пан Литвиненко зазначив,  що крім гуманітарної допомоги самаритяни в Кременчуці працюють по іншим напрямкам. Наприклад, створили комп’ютерний клас для навчання населення, гуртки самодіяльності та інше. Керівник спілки самаритян Німеччини Гарольд Бізе заявив, що Микола Литвиненко порядний чоловік, з яким вони можуть співпрацювати і у подальшому не виключають збільшення допомоги.

Гарольд Бізе повідомив що у Гамбурзі вже створено напрямок надання реабілітаційної допомоги населенню і такий напрямок німці допоможуть розвити у Кременчуці.

«Ми не лише допомогу вам передаємо, а й розвиватимемо центр реабілітації і допоможемо навчати людей, які б допомагали доглядати вдома за рідними, які не встають. Це та тема, яку ми обговорювали з Миколою Литвиненком і хочемо її реалізовувати в Кременчуці. Ми чули, що у вас багато таких випадків і людям необхідно допомогти. Я вдячний пане мер, що ми швидко реагуємо на ваші потреби і будемо в подальшому так працювати», - заявив Гарольд Бізе.

Наголосимо, у 2016 році на прикладі європейських країн у нашому місті вирішили створити ГО «Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання». Тоді розпочалося бозпосередня співпраця з ГО «Спілка Робітничих Самаритян місцеве об’єднання Гамбург центр».

За час співпраці було надано гуманітарну допомогу учасникам боцйових дій, сім'ям загиблих учасників бойових дій, вимушено переміщеним особам, малозабезпеченим сім'ям та нарешті населенню, які з певних причин залишилися у складній життєвій ситуації.

Також, необхідними меблями, обладнанням, технікою та ін., були забезпечені заклади нашого міста, а саме: Кременчуцький обласний клінічний шпиталь, Кременчуцький обласний онкологічний диспансер, Кременчуцький медичний коледж, Міський пологовий будинок та інші медичні установи нашого міста та Полтавської області; Кременчуцька школа-інтернат спортивного профілю ім.Макаренка, спеціалізована школа-інтернет. надано допомогу у кількості 120 тонн.

 

Нагадаємо, вперше в Україні у кременчуцьких дитсадках малюків навчають самодопомозі і допомозі близьким людям.

Французи надаватимуть кременчуцьким лікарням меблі, дороге обладнання та одяг для персоналуФранцузькі волонтери передали меблі Першій міськлікарні у Кременчуці.

Німецька гуманітарка надійшла до Кременчуцького госпіталь для ветеранів війни: що привезли самаритяни. 

Самаритяни Німеччини і Франції забезпечать всі лікарні Кременчука ліжками, постільною білизною та одягом для медпрацівників. 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися