Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 16 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Аксакали кременчуцької журналістики святкують 55 річчя НСЖУ

 

24 вересня 2021 17:30

Фоторепортаж.

Сьогодні у художній галереї Кременчука аксакали місцевої журналістики святкують 55 річчя Національної спілки журналістів України. Як кажуть ті, хто стояв у витоків створення міської організації журналістів СРСР, а згодом НСЖУ,  у червні 1966 року вони об’єдналися і створили міську організацію журналістів. З того часу її очолив редактор газети «Кременчуцька зоря» Костянтин Крижевич. У 1998 році спілка обрала своїм керівником редактора міського радіомовлення Леоніда Перепелятника, а у 2016 році - Володимира Шевченка, який очолює одну з декількох спілок журналістів у Кременчуці. У спілці В.Шевченка в основному аксакали журналістики міста, а, наприклад, в Кременчуцькій первинній організації НСЖУ - журналісти сучасні - представники «Кременчуцького телеграфу», «Кременчуцької газети» та інших сучасних видань.

Сьогодні під час урочистостей стало відомо, що в спілці, яку зараз очолює В.Шевченко 53 роки вже зареєстрована Галина Гарбуз та Л.Перепелятник, 48 років - Олександр Саян та Людмила Обревко, 32 роки В.Шевченко, 22 роки Сергій Перепелятник, 19 років - Микола Литвиненко, 15 років Юлія Перепелятник та Тетяна Бабець.

Привітати спілчан сьогодні прийшов віце-мер Володимир Пелипенко. Він заявив, що спілчани заклали основи для сучасної журналістики і теперешні журналісти мають переймати досвід своїх мудрих колег.

В.Пелипенко вручив грамоти облради та облдержадміністрації В.Шевченку, О.Саяну, Г.Гарбуз, Л.Перепелятнику, М.Литвиненку, Валерії Кірєєвої, Григорію Бабенку, Ірині Жотецькій, Володимиру Голубу та іншим.

Екс-редакторка газети «Вісник Кременчука» Людмила Обревко привітала колег і заявила, що сучасна і журналістика минулих років - це дві різні речі.

«Тоді всі ми працювали на результат. Ми писали і мав бути результат. Партія слідкувала і робила життя кращим.... Зараз газети пишуть, а результату немає...

Двері редакцій зачинені, а не як були у нас відкриті. Зараз, аби потрапити в редакцію, перепустку слід отримали ледь не у Президента.  Це гірка ситуація»,- заявила Л.Обревко.

Слова вітань сьогодні на урочистостях змінювалися концертними номерами, а загалом все це нагадувало якийсь радянський «Вогник». Свято явно відбувалося в традиціях минулих часів, та й нагороджували в основному одних і тих же журналістів, які в основному колись були зірками на небосхилі кременчуцької журналістики.

Кременчукцька газета вітає аксакалів кременчуцької журналістики з 55 річчям НСЖУ!

 

Олег Булашев

Фото Кирило Воронцов 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися