Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 9 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Керманича дитячої лікарні Носенко можуть притягнути до адмінвідповідальності і оштрафувати на більш, ніж 11 тис. 900 грн

 

31 июля 2018 09:00

Проте, знаючи ймовірну позицію лінії захисту та завантаженість суддів, головна лікарка може уникнути відповідальності.

Хмари насуваються на керманича Кременчуцької міської дитячої лікарні Ларису Носенко, яку вчора конкурсна комісія рекомендувала перепризначити на посаді.

Сьогодні Кременчуцька газета таки отримала протокол про адміністративне правопорушення, складений на лікарку за статтею 164-14 Кодексу України про адмінправопорушення «Порушення законодавства про закупівлі».

У документі зазначено, що Кременчуцькою дитячею лікарнею (в.о. головного лікаря Лариса Носенко) з Крюківським вагонобудівним заводом укладено договір підряду від 15 лютого 2018 року на суму 270 тис. грн для виконання додаткових робіт по об’єкту «Капітальний ремонт першої черги хірургічного відділення Кременчуцької міської дитячої лікарні».

Головою тендерного комітету – в.о. головного лікаря Л.Носенко - у визначений законодавством строк та станом на 13 червня не забезпечено оприлюднення інформації про дану закупівлю. Тим самим порушено діюче законодавство, бо Законом України «Про публічні закупівлі» визначена обов’язковість оприлюднення звіту про укладені договори в системі електронних закупівель.

У подальшому, звіт про укладений договір в системі електроних закупівель «Прозорро» викладений з порушенням порядку оприлюднення інформації про закупівлі. Законом передбачено, що звіт оприлюднюється протягом одного дня з укладання такого договору.

Відповідно положення про тендерний комітет голова та секретар комітету персонально відповідають за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі уповноваженного органу з питань закупівель для загального доступу.

Через це заступником начальника відділу з питань соцполітики, гуманітарної сфери та міжбюджетних трансфертів территоріального управління  Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Інною Мар’єнко складено протокол про адмінправопорушення, передбачене статтею 164-14 Кодексу України про адмінправопорушення.

У ньому зазначається, що порушником є в.о. головного лікаря дитячої лікарні Кременчука Л.Носенко.

Сама пані Носенко під протоколом розписалася.

Як повідомили Кременчуцькій газеті в Рахунковій палаті загальний звіт перевірки буде складений та розглянутий 28 серпня. Тоді ЗМІ буде передано більше інформації про виявленні порушення.

Сам протокол буде направлено до суду.

Про цей протокол вже знають і керманичі міста. Зокрема на прохання Кременчуцької газети прокоментувати ситуацію віце-мер, яка курує медицину Ольга Усанова зазначила – протокол є, але згадати його суть не схотіла. При цьому вона заявила – всі виявленні порушення вже усунені!

Але слід нагадати, що усунення порушень в цьому випадку не звільняє від складання протоколу і розгляді його у суді.

Зазначимо, стаття 164-14 Кодексу України про адмінправопорушення «Порушення законодавства про закупівлі» гласить: «Здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування визначених законодавством процедур закупівель; оцінка пропозицій конкурсних торгів (кваліфікаційних пропозицій), тендерних пропозицій не за критеріями та методикою оцінки для визначення найкращої пропозиції конкурсних торгів (кваліфікаційної пропозиції), тендерної пропозиції, що міститься в документації конкурсних торгів (кваліфікаційній документації), тендерній документації; укладення з учасником, який став переможцем торгів, договору про закупівлю за цінами і обсягами, що не відповідають вимогам документації конкурсних торгів (кваліфікаційної документації), тендерної документації; неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі відповідно до вимог законодавства; ненадання інформації, документів та матеріалів у випадках, передбачених законом, тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб від семисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 11900 грн до 17000 грн).

Проте, знаючи імовірну позицію лінії захисту та завантаженість суддів, головна лікарка може уйти від відповідальності. Для цього протягом трьох місяців вона має всіми правдами та не правдами не з’явитися до суду і тоді вийде термін її покарання.

Нагадаємо, так було з протоколом про адмінправопорушення повязане з корупцією директора «Теплоенерго» Віталія Одношевного. 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться